Sahte ücretsiz CS2 beta erişimi verdiğini iddia eden yayın!

Makaleler
25
Arkadaşlar YouTube'a girer girmez ana sayfaya direkt CS2 erken erişim beta hakki verdiğini iddia eden bir yayın geldi. İlk başta kanala baktım orijinal Valve kanalı gibi gözüküyordu daha sonra yayını açtım ve yorumlarda söyle link paylaşmışlar.

Screenshot_20230325_130744.jpg

Siteye girdiğinizde orijinal CS2'nin sayfasını birebir kopyalamișlar sol üstte de betayi alabildiginiz buton görünüyor.

Screenshot_20230325_130727.jpg

Butona tıkladığınızda bütün film burada kopmuş oluyor. :D Karşınıza Steam giriş sayfası geliyor. Güya buraya Steam hesabınızı gireceksiniz de sonra hesaba CS2 beta erişimi vereceksiniz falan filan yersen tabii.

Screenshot_20230325_130644.jpg

Sayfanın URL adresinin bile Steam ile alakası yok. Bu tip şeylere uyanık olun. Eğer ki Steam hesabınızı girerseniz geçmiş olsun hesap çöp büyük ihtimalle. Bu tarz fırsat bilenlere hesaplarınızı kaptırmayın mümkünse şikayet edin. Yayın linkini koymak doğru olur mu bilmiyorum o yüzden şimdilik koymayacagim.

Oltalanmak için güzel hareket aslında. Zamanında bende bedava bıçak diye tıklamıştım. Beni de Migros'taki aldığım e pin kodum kurtarmıştı. 🙂
Kimse kimseye hayrına item veya öncelik tanımaz özellikle Steam'de.

Waov, mükemmelmiş! Gidip hemen beta hesabı alayım.

Bilgisayarımdan tuhaf bir dilde sesler geliyor, ne bunlar nasıl kapatacağım?!

Evet arkadaşı raporladım az önce. 2.100 Kişi izliyor yayını zaten Valve uyardı sahte yayınlar için.

Arkadaşlar bazı hesabı çalınan kişiler yapıyor galiba yayınları. 2. Sahte yayın çıktı önüme.

Tek bir tane yok, onlarca çalıntı hesaptan açmışlar. 5-6 bin kişinin izlendiği yayın buldum bile.
Kanala tıkladığında orijinal valve nin yayınladığı videoları koymuşlar. Böylelikle gerçek gibi görünüyor.

Arkadaşlar YouTube'a girer girmez ana sayfaya direkt CS2 erken erişim beta hakki verdiğini iddia eden bir yayın geldi. İlk başta kanala baktım orijinal Valve kanalı gibi gözüküyordu daha sonra yayını açtım ve yorumlarda söyle link paylaşmışlar.

Eki Görüntüle 1713988

Siteye girdiğinizde orijinal CS2'nin sayfasını birebir kopyalamișlar sol üstte de betayi alabildiginiz buton görünüyor.

Eki Görüntüle 1714005

Butona tıkladığınızda bütün film burada kopmuş oluyor. :D Karşınıza Steam giriş sayfası geliyor. Güya buraya Steam hesabınızı gireceksiniz de sonra hesaba CS2 beta erişimi vereceksiniz falan filan yersen tabii.

Eki Görüntüle 1713989

Sayfanın URL adresinin bile Steam ile alakası yok. Bu tip şeylere uyanık olun. Eğer ki Steam hesabınızı girerseniz geçmiş olsun hesap çöp büyük ihtimalle. Bu tarz fırsat bilenlere hesaplarınızı kaptırmayın mümkünse şikayet edin. Yayın linkini koymak doğru olur mu bilmiyorum o yüzden şimdilik koymayacagim.
Oğlum adamların yayına koyduğu küçük resme bak, girer girmez patladım :D

Eki Görüntüle 1713988

Eki Görüntüle 1714005

Eki Görüntüle 1713989

strikesource2.pro Bu nasıl site bağlantısı, ben olsaydım daha inandırıcı olması için çok daha iyi bağlantı satın alırdım :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı