Sahte Windows 8 Kurulur mu ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

canoderratata

Kilopat
Makaleler
45
Yer
Kırşehir
Orjinal Windows 8'i ancak temmuz ayında alabilirim. Benim için de bir ilk olacak. İlk kez orjinal işletim sistemi kullanacağım. Şuanda elimde Windows 8 CD'si var. Orjinal değil. Aktifleştirme programı var. Sizce bunu kurmalı mıyım ? Eksileri neler. Hangi sorunlarla karşılaşırım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aktileştirme programına gerek yok. Şu komutlar ile etkinleştirebilrisiniz. Ekranın en sol alt kısmına sağ tıklayıp "Komut İstemi (Yönetici)" seçeneğini seçin ve komutları tek tek girin.

Kod:
slmgr.vbs /ipk NG4HW-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX
Kod:
slmgr /skms win8kms4.mooo.com

Kod:
slmgr.vbs -ato

En son komuttan sonra onay kutusu çıkana kadar bekleyin. Onay kutusu gelince Windows etkileştirilmiştir.

Tabi söz konusu ürün anahtarını kendiniz bulmanız gerek. Windows Update'i de kapatmayın sakın. Orijinal alana kadar bu şekilde kullanın ama ileride mutlaka orijinal alın. Yükseltme fiyatı 29 TL diye biliyorum du arada.

Sanırım benim araştırmalarım yetersiz. Bildiğim kadarıyla orjinal Windows 7 işletim sistemin varsa bunu 79 TL civarında bir ücretle Windows 8'e yükseltebiliyorsun. Eğer yoksa 200 lira civarında fiyatla Windows 8 satın alabiliyorsun. Yanlış mı biliyorum yoksa ?

Şu an Windows 8 Pro'yu komut sistemi ile etkinleştirdim, hiçbir sorun olmadan kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an Windows 8 Pro'yu komut sistemi ile etkinleştirdim, hiçbir sorun olmadan kullanıyorum.

Aynen ben de öyle yaptım. Bu arada o yöntemi biliyordum. :D Ama Windows yüklerken değişik Windows Key'i girdiğim için etkinleştiremiyordum komut sisteminden. Komut sistemine girdiğim Key ile Windows'u kurdum şahsen işe yaradı bende.

Orjinal DVD almayı düşünüyorum, Windows 8 çok hoşuma gitti :D

Eğer bilgisayarınızı Haziran 2012'den sonra aldıysanız 29 TL'ye Windows 8'e geçebiliyorsunuz. Ama sistemdeki bir açıktan dolayı insanlar sonradan almış olsa da yeni almış gibi gösterip indirimden faydalanıyorlar.

Resmi yükseltme sitesi: Windows

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı