Sahur sohbeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şahsen iPad tercih ederdim, beden olarak ise kullanımı aşırı rahat ve her türlü uygulamaya vs. ulaşabiliyorsun, oyun oynamak için ise neredeyse bütün oyunları rahat kaldırıyor.

32 GB versiyonu ile birlikte T5 500GB taşınabilir SSD alırsam güzel kombinasyon olabilir. Bir de Logitech klavyeli kılıf ile 4K tutar. Laptopum sizce kaç TL eder?

32 GB versiyonu ile birlikte T5 500GB taşınabilir SSD alırsam güzel kombinasyon olabilir. Bir de Logitech klavyeli kılıf ile 4K tutar. Laptopum sizce kaç TL eder?
O işlere ben karışmayayım, “kaç para eder?” konularına pek hakim değilim.

İçler acısı. Afedersiniz ama toplum umrumda bile değil. Kendinizi kurtarın. Şahsen artık ne vatanseverlik duygum kaldı ne de bu şey ettiğimin ülkesine aidiyet duygum kaldı. Hatta ülke insanı bile sevilecek durumda değil.

Acaba diğer ülkelerde durum nasıl, insanlar ülkelerinden nefret mi ediyor? Çok mu seviyorlar?

İçler acısı. Afedersiniz ama toplum umurumda bile değil. Kendinizi kurtarın. Şahsen artık ne vatanseverlik duygum kaldı ne de bu ülkeye aidiyet duygum kaldı. Hatta ülke insanı bile sevilecek durumda değil.
Ben hala vatanımız için bir şeyler yapabileceğimizi düşünüyorum. Gelecek nesillere de yurtdışını amaç kılmamak çok önemli. Siyasete giriyor yine ama iktidar sonsuza kadar iktidar değil. Dayanın dostlar, eğer gerçekten yapabileceğimiz bir şey kalmazsa ilk ben kaçarım zaten.

Ben hala vatanımız için bir şeyler yapabileceğimizi düşünüyorum. Gelecek nesillere de yurtdışını amaç kılmamak çok önemli. Siyasete giriyor yine ama iktidar sonsuza kadar iktidar değil. Dayanın dostlar, eğer gerçekten yapabileceğimiz bir şey kalmazsa ilk ben kaçarım zaten.
Ne yapsak ki acaba? Yük gemisiyle Amerika'ya kaçıp Amerikan rüyasını mı yaşasak? Bilmem.

-İroni.

Hiçbir partiyi tutmuyorum ve bağımsız yazıyorum, hangi parti gelirse gelsin durum değişmeyecek. Türkiye'de siyaset... Diye girmek isterdim girmiyorum zira ağır konuşurum. Kısa kesmek gerekirse Türkiye bir kısır döngüde ve çıkamıyor, birisi gelir ülkeyi düzeltir gibi yapar düzeltemez/düzeltir, sonra başkası gelir ülkeyi dağıtır. Dayanın, şu gelince daha iyi olacak, buna oy verin vs. vs. Falan inanmıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı