Sahur sohbeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de zaten acaba nsat hocam uyumuş mudur diye ilk foruma girince sizin profile bakıyorum :).

O pek beni düşünmez gibime geliyor :(. Geçenlerde rüyamda gördüm: Annesiyle bahçede karşılaşıyoruz. Ben direkt kayınvalidemi (!) görünce hemen yanına gidiyorum. Çok efendi özet geçecek olursak etkileyici bir üslup ile konuşuyorum. Sonra işte o geliyor. Annesi "bak C blokta oturuyormuş. Tanışıyor musunuz?" diye soruyor. O da gülümsüyor. Hiç konuşmuşluğumuz yok ama tanıyorum diyor. Sonra elini uzatıyor. (Eline değemeden rüya bitiyor :()
Bir şey itiraf edeyim o zaman, ben de aynısını yapıyorum. Hatta sizin adınızı gördüm hemen geldim buraya 🙂. Dua ediyorum sizin için. İnşallah, tez vakitte bizlere güzel haber vereceksiniz burada ☺️. Eminim ki yakın zamanda güzel şeyler olacak. Belki de düşünüyordur sizi 🙂. Siz zaten muhteşem insansınız. Siz bize mutlu haberi verince sevincimden havalara uçacağım. Mutlu olun her daim. Yüzünüz hep gülsün. İyi ki buradayım ve iyi ki sizi tanıdım. Hiç üzülmeyin, yakında her şey çok güzel olacak. Zaman her şeyin ilacıdır. Onu çok seviyorsunuz, biliyorum. Yolunuz açık olsun ☺️. Çok teşekkür ederim tekrardan. İyi geceler diliyorum. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim. Kusura bakmayın geç yazdım. Haftasonunu iple çekiyorum, hikâye için...

Bana denk gelirse onaylıyorum bu konu gibi. 00:00 öncesi onaylamayanlar oluyor :D

İsim ver bana isim(!) Şu konucuktan ne istediniz ya... :D

@Ma'at sinirlenmeye şimdiden başlamışsın. Oyun yüklemesi ilerledikçe sana gelen sinir artmış gibi. 🤭

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı