Sahura kadar sohbet edelim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aah o eski ramazanlar, ben daha çok yazın olan ramazanları severim. Sabahleyin uyku, öğlen, akşam üstü bilgisayar. İftarda güzel yemekler, iftardan sonra evden çık, dışarıda arkadaşlarla sahura kadar saklambaç oyna. (Şimdiki versiyon PC versiyonu)

Aah o eski ramazanlar, ben daha çok yazın olan ramazanları severim. Sabahleyin uyku, öğlen, akşam üstü bilgisayar. İftarda güzel yemekler, iftardan sonra evden çık, dışarıda arkadaşlarla sahura kadar saklambaç oyna. (Şimdiki versiyon PC versiyonu)
Bunu okuyunca aklıma; küçükken, sırf yazın sıcak, tutması zor diye orucu o zaman tutuyoruz diye biliyor oluşum geldi.

Ayıpsın ama bildirimler açıksa da görmen lazım. :)

Neyse, sahur vakti gelmiş, geç olmadan yapayım da yatmam lazım. :) İyi geceler, iyi sahurlar.

Ya önceden haber ver demek istedim. Çünkü bildirim geldiğinde mobilde olabiliyorum ve internetimi kapalı tutabiliyorum. Bana nereden ya da kimler aracılığıyla ulaşacağını az çok biliyorsundur tabii. Ben de seni tutmayayım, hadi iyi geceler. :)

Young Michael Scott Shaking Ed Trucks Hand 13042021044023.jpg

Aynı hocam, birazdan yatağa geçeceğim. Siz nasılsınız?

Hocam sizi 00-1'den sonra pek görmezdik, bundan sonra buralarda mısınız yoksa bu ay için mi geçerli? 😃

Bu ay için geçerli diyelim hocam. Geç vakitlere kalmayı sevmem normalde, ama ramazan olunca işler değişir:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı