Sahura kadar sohbet konusu

Durum
Mesaj g繹nderimine kapal覺.

ahmetaltkn

Centipat
Kat覺l覺m
19 Ocak 2021
繹z羹mler
2
Yer
Yer
Yakuza serisine balamad覺ysan覺z yakuza 0, kiwami 1, kiwami 2,3 diye devam edin, ben de 繹nyarg覺l覺yd覺m mgs fan覺y覺md覺r normalde, Mgs'den daha 癟ok seviyorum art覺k.

Hocam girimek istiyorum Yakuza'ya ama 癟ok uzun soluklu hepsi. u an birka癟 g羹n oynay覺p 癟ok kafa yormayacak bir ey ar覺yorum, almayay覺m o y羹zden. Bir de Yakuza'y覺 hayatta klavye-mouse ile oynamam. Mgs'de 5'den girmek istemiyorum ama 繹nceki oyunlar覺 nas覺l oynayaca覺m ki ben?

Kerem.Arslan

Hectopat
Kat覺l覺m
9 Haziran 2018
繹z羹mler
6
I am curious about my english Level btw. This test sites will be so useful to determine my Level. Trying to improve as a C levels. Thanks a lot.
It's my pleasure. But don't just test yourself with those online tests. You should take TOEFL if you really want to determine your English level.

YEULTS2122

Femtopat
Kat覺l覺m
13 Aral覺k 2020
Hocam girimek istiyorum Yakuza'ya ama 癟ok uzun soluklu hepsi. u an birka癟 g羹n oynay覺p 癟ok kafa yormayacak bir ey ar覺yorum, almayay覺m o y羹zden. Bir de Yakuza'y覺 hayatta klavye-mouse ile oynamam. Mgs'de 5'den girmek istemiyorum ama 繹nceki oyunlar覺 nas覺l oynayaca覺m ki ben?
Hocam Maalesef Ya Emulator,Ya PS3 de Hd Edition 襤le Oynuyacaks覺n覺z,Yakuza Serisi 襤lk 2 Oyun Remake Olarak Geldi Dierleride,Remastered Halde Geldi (3.4.5)Rahatl覺kla Oynuyabilirsiniz,GamePassde Bulunuyor

Durum
Mesaj g繹nderimine kapal覺.

Yeni konular

Yukar覺