Sahura kadar sohbet konusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Domates mi, hiç sevmem hocam. :)
Tadına bakmadıysan tavsiye ederim :)

Mavi ekran adam da olduk şu 2 ayda. 3 ay önce de SFC'ci Enes diye adımız çıkmıştı. :D
Akil Hoca'nın diline düşmediysen iyidir :D Güzel SFC ve ''yazılım öğren'' esprileri yapar.
100'den sonrasına hiç dikkat etmedim desem yeridir. Ne de olsa son puan 100 çözümde geliyor. Yani 100 üzerinin hiçbir anlamı yok. Yalnızca "Üyeler" kısmında listede adım var o kadar. 😅
Şahsi olarak 50 çözüme kadar özen göstermiştim, rütbe atladığımı fark edince. Moderatörlük dönemimde birkaç gereksiz EİC sahibi olduğumu görünce kaldırıp geri 50'nin altına düşmüştüm, geri yükselmiş kendi kendine. Beğeniler kaldırılınca geri rütbe düştüm :D Memnunum ama böyle :) Bazıları kızacaktır belki ama sayfalarca uğraştığın konunun çözüme ulaşmasının yanında EİC almak vız gelir, tırıs gider. Gerçekten farklı bir zevk.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sıkılanlar varsa bunu izleyebilir, Darth Vader ile Obi Wan'ın düellosunun yeniden yapılmış hali. Çok iyidir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Sıkılanlar varsa bunu izleyebilir, Darth Vader ile obi WAN'ın düellosunun yeniden yapılmış hali. Çok iyidir.

Tamam.

Akil Hoca'nın diline düşmediysen iyidir :D Güzel SFC ve ''yazılım öğren'' esprileri yapar.

Yok ya merak etme o bana bir şey demez. En azından öyle düşünüyorum. :D Ama SFC esprileri Dayı tarafından yapılıyordu. Bir de bizim wtp az dalga geçmezdi ya :D

Şahsi olarak 50 çözüme kadar özen göstermiştim, rütbe atladığımı fark edince. Moderatörlük dönemimde birkaç gereksiz EİC sahibi olduğumu görünce kaldırıp geri 50'nin altına düşmüştüm, geri yükselmiş kendi kendine. Beğeniler kaldırılınca geri rütbe düştüm :D Memnunum ama böyle :) Bazıları kızacaktır belki ama sayfalarca uğraştığın konunun çözüme ulaşmasının yanında EİC almak vız gelir, tırıs gider. Gerçekten farklı bir zevk.

Aslında bende de ilk başlarda hadi 50, hadi 100 çözüm olayı vardı. Tabii zamanla burayı anlayınca çözümün değersiz bir sayıdan ibaret olduğunu anlıyorsun. Gönlün rahatsa ve eskisi kadar yorulmuyorsan ne mutlu bana. Bu arada bi' yeni sisteme geçsem de bana DBD oynamayı öğretsen. Nasıl olur? :)

Left 4 Dead 2 son durum.

resim_2021-04-14_021158.png

Aleykümselam.
Tadına bakmadıysan tavsiye ederim :)
Bi' ara deneyeyim madem. :)
Sıkılanlar varsa bunu izleyebilir, Darth Vader ile Obi Wan'ın düellosunun yeniden yapılmış hali. Çok iyidir.
Sizce hangisi hocam? @Cliff_Burton hocam sanırım sever bunu.
Yakında ben de kendimi diğer alanlarda geliştirmek istiyorum da nereden başlasam bilemedim. "SSD ve HDD", "Güvenlik" ve "Teknik Destek" arasında kaldım. Sizce hangisine geleyim? Yalnız ben geldikten 2-3 ay sonra sizden eser kalmaz, onu baştan söyleyeyim 😃 (!)
@Enes3078 hocam, gözünüzden kaçmış sanırım. Rica etsem bakabilir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı