Sahura kadar sohbet konusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fitgirl'de bazı sorunlar var. Mesela geçen Komşu Çocuğu oynasın diye indirdiğimi artık satışı yapılmayan NFS (2010) oyununda dosya hatası çıktı. Bazıları patlak çıkıyor.

Korsana destek yok haa! Ödeyeceksin paşa paşa. Yemeyeceksin şirketlere para ödeyeceksin!

Alıştığınız virüs bulundurmayan hata bulundurmayan siteler genelde en iyisini seçip koyuyor sitesine oralardan indirebilirsiniz.

Korsana destek yok haa! Ödeyeceksin paşa paşa. Yemeyeceksin şirketlere para ödeyeceksin!

Alıştığınız virüs bulundurmayan hata bulundurmayan siteler genelde en iyisini seçip koyuyor sitesine oralardan indirebilirsiniz.

Benim Arkadaş Kullanıyordu O Yüzden Söyledim Yoksa Haşa Ne Korsanı '!'+'!+'!

Ben tavsiye etmiyorum zaten. Kullanan kendi kullanır. Hiç kimse kusura bakmasın 2900TL Office 2019'a veremem. 2007 indiririm keyfime bakarım.

alıştığınız virüs bulundurmayan hata bulundurmayan siteler genelde en iyisini seçip koyuyor sitesine oralardan indirebilirsiniz.

Param olsa 2 dakika uğraşmam. (şaka yaptığını biliyorum içimden geldi sadece)

Aranızda Yakuza Serisi Oynayan Var Mı ?

Ben tavsiye etmiyorum zaten. Kullanan kendi kullanır. Hiç kimse kusura bakmasın 2900TL Office 2019'a veremem. 2007 indiririm keyfime bakarım.

Hocam şimdi bazı servisler ve oyunlar vardır parasını hak eden ama bu zamanda Microsoft bile gelmiş artık ev kullanıcısı için standart hale gelen milyarların tanıdığı işletim sistemini lisanslı satıyor. Korsana destek yok ama lafa gelince. Yersen.

Yazılı notlarınız nasıldı? Benim Mat: 100, Türkçe: 85, Sosyal: 100, İngilizce (B3 Upper-Intermediate Seviye):92, Din: 100. Not: 7. Sınıfım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı