Sahura kadar sohbet konusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yakuza serisine başlamadıysanız yakuza 0, kiwami 1, kiwami 2,3 diye devam edin, ben de önyargılıydım mgs fanıyımdır normalde, Mgs'den daha çok seviyorum artık.

Hocam girişmek istiyorum Yakuza'ya ama çok uzun soluklu hepsi. Şu an birkaç gün oynayıp çok kafa yormayacak bir şey arıyorum, almayayım o yüzden. Bir de Yakuza'yı hayatta klavye-mouse ile oynamam. Mgs'de 5'den girmek istemiyorum ama önceki oyunları nasıl oynayacağım ki ben?

I am curious about my english Level btw. This test sites will be so useful to determine my Level. Trying to improve as a C levels. Thanks a lot.
It's my pleasure. But don't just test yourself with those online tests. You should take TOEFL if you really want to determine your English level.

Hocam girişmek istiyorum Yakuza'ya ama çok uzun soluklu hepsi. Şu an birkaç gün oynayıp çok kafa yormayacak bir şey arıyorum, almayayım o yüzden. Bir de Yakuza'yı hayatta klavye-mouse ile oynamam. Mgs'de 5'den girmek istemiyorum ama önceki oyunları nasıl oynayacağım ki ben?
Hocam Maalesef Ya Emulator,Ya PS3 de Hd Edition İle Oynuyacaksınız,Yakuza Serisi İlk 2 Oyun Remake Olarak Geldi Diğerleride,Remastered Halde Geldi (3.4.5)Rahatlıkla Oynuyabilirsiniz,GamePassde Bulunuyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı