Sahura kadar sohbet konusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam maalesef ya emulator, ya PS3 de HD Edition ile oynuyacaksınız, yakuza serisi ilk 2 oyun remake olarak geldi diğerleride, Remastered halde geldi (3.4.5)rahatlıkla oynuyabilirsiniz, Game Pass'de bulunuyor.

Mgs'e sonra bakarım, onlarda çok uzun soluklu oyunlar cidden. Bir ara sahne koyuyorlar maşallah yarım saat izliyorsun. Klavye-mouse ile oynayacağım bir şeyler arıyorum ama sağ olun yine de.

It was AlanG's Advices. Who, Teacher at Discord Server called English. If you don't want to test your Level Online, Its your choice.
I know we are not in English Section but ı have to say, In these times TOEFLL exams are look so unreachable to take . I am not sure the trust Online "Level testers" but everyone, in my close, says"It's compulsory the passes this exams to determine your English Level" but as ı said, ı am not sure which one is the true one. But though, thanks again sir!

Mgs'e sonra bakarım, onlarda çok uzun soluklu oyunlar cidden. Bir ara sahne koyuyorlar maşallah yarım saat izliyorsun. Klavye-mouse ile oynayacağım bir şeyler arıyorum ama sağ olun yine de.
Ben Klavye Mouse İle 3 Oyununu Bitirdim,MGS Serisinin HD Editionları Emülatörde İyi Çalışmıyor Bu Arada Hocam,PS2 Ve PSP emülatörünün Kullanın.

Ben klavye mouse ile 3 oyununu bitirdim, mgs serisinin HD Edition'ları emülatörde iyi çalışmıyor bu arada hocam, PS2 ve PSP emülatörünün kullanın.

Oynamaya müsait mi peki hocam? Emulatörler için iyi bir sistem gerekli deniyor ama sistemim güncel gayet. Emülatör daha öne hiç kullanmadığımdan soruyorum. Cidden oynayacak bir şeyler lazım ve benim şu seriye halen girmemem büyük bir ayıp.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı