Sahura kadar sohbet konusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Lafı ağzıma tıktınız hocam :D @Ma'at
1618354439228.png

Sen geldiysen ben de geleyim bari. Ee... nasıl gidiyor hayatlar?
Hoş geldiniz hocam.
Yani ne diyebilirim ki? Kendi araştırmalarınızla öğrenmeniz daha iyi olacaktır. Ha bu arada şimdiden uyarayım kim olursa olsun mavi ekran kategorisine gelip yanlış bilgi verirse affetmem raporlarım ha. :D
Önce tam öğrenin sonra yazın. Anlaştık mı? :D
Yakında ben de kendimi diğer alanlarda geliştirmek istiyorum da nereden başlasam bilemedim. "SSD ve HDD", "Güvenlik" ve "Teknik Destek" arasında kaldım. Sizce hangisine geleyim? Yalnız ben geldikten 2-3 ay sonra sizden eser kalmaz, onu baştan söyleyeyim 😃 (!)
Domates çorbası denen yiyecek, kıtırlaşmış küp şeklinde ekmekler ile muazzam bir lezzete ulaşıyormuş. Domatesten çorba mı olur diyerek tadına bakmadığım için özür diliyorum.
Domates mi, hiç sevmem hocam. :)
Nasılsınız? Hiç tanımadığım, görmediğim üyeler var :D
İyiyiz hocam. Sizi nasılsınız? Yukarıda cevaplamışsınız.

Ama ben de mercimek çorbası sevmem :(
Söyleyecek söz bulamıyorum... Şimdi yastığıma gömülüp ağlayacağım, birkaç saat sonra uyanırım zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hoş buldum, iyi diyelim iyi olalım sevgili mavi ekran adam :) Evet, sadece bakıyorum. Hata görürsem düzeltiyorum. Onu bile yapasım gelmiyor artık.

Vay be seni de bu duruma düşüren hayat bize neler etmez... Mavi ekran adam da olduk şu 2 ayda. 3 ay önce de SFC'ci Enes diye adımız çıkmıştı. :D

Hiçbir şey ifade etmiyor, çok takılmayın.
100'den sonrasına hiç dikkat etmedim desem yeridir. Ne de olsa son puan 100 çözümde geliyor. Yani 100 üzerinin hiçbir anlamı yok. Yalnızca "Üyeler" kısmında listede adım var o kadar. 😅

Bu arada şimdi şu alttaki konuyu buldum biraz gülüyorum. Siz de gülersiniz artık. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı