Sahura kadar sohbet konusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ödevler öyle, son güne bırakmak adettir. Ben de şöyle 2 saat daha çalışabilsem çok iyi olacak da pil bitti.
Ödev dediğin okuldan 2-3 saat sabah sabah kalkılıp yapılır, apar topar yetiştirilir :D (Kötü örnek)
Açıkçası pek şaşırdığım söylenemez... 🙃😎

Ya hocam gerçekten bazen düşünüyorum bir insan neden güvenlik konusunda bu kadar bilgi sahibi olur diye. Bu güvenlik kategorisinde tuhaf derecede araştıran birisiniz. :)
Yok ya, ara sıra bakıyorum. Eğlenceli konular, ilgimi çekiyor. Fakat şöyle bir yanı da var ki, ucunu kaçırırsan bir anda çok geride kalıyorsun. Zibilyon tane şey oluyor her gün, yeni yeni şeyler çıkıyor. Ve öyle bir alan ki bilgisayar hakkında birçok alanda bilgiye sahip olman lazım ki bir şeyler yapabilesin. Network, işletim sistemleri, güvenlik yazılımları, programlama, API'ler, analiz teknikleri, log yönetimi gibi bir sürü bilmen gereken şey var.

Tam anlamıyla hepsine hakim olduğum söylenemez ama çabalıyoruz uzun vade için, hayırlısı bakalım.

Tüm gün müzik dinleyen birileri var mıdır acaba şu Ramazan ayında? İki dakika bıraksam bile kulaklığı yokluyorum; bağımlılık haline geldi sanırım.

12-13 saat müzik...
Ben de dinliyorum hocam, 12-13 saat olmasa da var baya. Özel değilse neler dinliyorsunuz?
O kadar fazla değil ama günümün büyük bir bölümü müzikle geçiyor benim de.
Ban atarken de ne güzel gidiyordur. 😃
Teşekkürler. Notebook alacağım ve artık alırsam bi' inceleme de ben patlatırım. :)
Bekleriz hocam, bi' etiketinize bakar. Casper almayın da. 😃

Ödev dediğin okuldan 2-3 saat sabah sabah kalkılıp yapılır, apar topar yetiştirilir :D (Kötü örnek)

İşte aradığım cevap! Bu arada ben hep okul hayatımda erkenden yapıp sınıfa ödevi dağıtan kişi görevindeydim. Gerçekten çok yaşayamadım şu son dakika duygularını. Birkaç defa yaşadım diyelim. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı