Sahura kadar sohbet konusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bekleriz hocam, bi' etiketinize bakar. Casper almayın da. 😃

En azından 10.000 TL bütçe ayırmak istiyorum. Ek olarak o kadar kötü mü görünüyorum? Bu bütçeye Casper alacak kadar kötü değilim ben... 😥

Hocam metal dinlerken yorulmuyor musunuz? Ben hiç dinleyemiyorum, başım ağrımaya başlıyor bir süre sonra.
Bunu aç sabaha kadar dinle. Bir süre sonra otomatikmen ayaklar da ritime uyum sağlıyor, uçuşa geçiyorsun. Ondan sonra yalnızca Omar dayı ve sen varsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kötü hocam. Spoiler ile anlatabilirim isterseniz, ama filmlerin biraz keyfi kaçar.
O zaman kalsın hocam, vakti gelince beraber tartışırız 😉
İşte aradığım cevap! Bu arada ben hep okul hayatımda erkenden yapıp sınıfa ödevi dağıtan kişi görevindeydim. Gerçekten çok yaşayamadım şu son dakika duygularını. Birkaç defa yaşadım diyelim. :D
Ben de sizin durumunuzu hiç yaşayamadım hocam, ödevi ilk günlerden yaptığım zamanların bir elin parmaklarını geçeceğini sanmam 😃
Hocam metal dinlerken yorulmuyor musunuz? Ben hiç dinleyemiyorum, başım ağrımaya başlıyor bir süre sonra.
Hocam bazen sarıyor ya. :)

Bunu aç sabaha kadar dinle. Bir süre sonra otomatikmen ayaklar da ritime uyum sağlıyor, uçuşa geçiyorsun. Ondan sonra yalnızca Omar dayı ve sen varsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bakın vallahi diyorum bende 15. saniyeden sonra başladı ayağın ritme uyması. Biraz erken mi pes ettim ne. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı