Sahura kadar sohbet konusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunu aç sabaha kadar dinle. Bir süre sonra otomatikmen ayaklar da ritime uyum sağlıyor, uçuşa geçiyorsun. Ondan sonra yalnızca Omar dayı ve sen varsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu açınca haline şükretmesi lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

En azından 10.000 TL bütçe ayırmak istiyorum. Ek olarak o kadar kötü mü görünüyorum? Bu bütçeye Casper alacak kadar kötü değilim ben... 😥
Hocam size Legion yakışır.

Bunu açınca haline şükretmesi lazım.

Nobelli bilim insanları bile ayağa kalkıp oynuyor. İşte Omar dayı farkı. Ne yalan söyleyeyim, adam günümü şenlendiriyor. Mükemmel bir sanatçı. İmkan olsa mutlaka bir konserine gitmek isterim.

Hocam size Legion yakışır.
Evet yapıştırmış bile. :)

Bunu aç sabaha kadar dinle. Bir süre sonra otomatikmen ayaklar da ritime uyum sağlıyor, uçuşa geçiyorsun. Ondan sonra yalnızca Omar dayı ve sen varsın.

Bilenler çıkacaktır belki ama Lintos ile bir günlük profil fotoğrafımızdı bu bıyıklı beyefendi. Kaliteli müzik çıkarıyor :D Hakikaten ritime ayak uydurmamak elde değil.

Burada mısınız efendim? @Lintos

Özel değilse neler dinliyorsunuz?
Halihazırda 2000 şarkıyı aşkın bir playlistim var. Onların arasından gün içerisinde rastgele seçiyorum ve dinliyorum.

Tabii arasında bağımlılık yapan birkaç şarkı var. Gün içerisinde sürekli onları dinliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı