Sahura kadar sohbet konusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hazır bir Barış Akarsu fanı gördükten sonra rotaya Barış Akarsu ile devam edelim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1618440888956.png

😍

Adam ya geldi adam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Cidden, güzel dans ediyor. 🤣

Hazır bir Barış Akarsu fanı gördükten sonra rotaya Barış Akarsu ile devam edelim.

Madem konu müziklerden açıldı, bakalım kaç kişi biliyormuş :)

Güzelmiş. Ama pek tarzım değil :) Yabancı dinlediğim yok, genel itibariyle hep bu coğrafyadan oluyor benimkiler :)

Assassin's Creed: Brotherhood oyunundan Ezio's Family şarkısının coverı kendisi. Madem rock muhabbeti açıldı ben de atayım bi' bakın demiştim. :)

Sevmenize sevindim. :)

Sosyal'de kağıt üstünde yazım ve noktalamalara uyulsa bile fazla sayıda anlamsız cümleler okuyorum. Açılan bir konuyu beş altı sefer okuyup da anlamayıp "Neymiş acaba derdi?" diyerekten konuyu takibe alıyorum. Mesaj atmayıp takip ettiğim tüm konular böyle hatta. Yalnızca bir sefer, bilgisayarına su döküldüğü için HDD'ye yüklü oyunlarda drop yiyen bir konu sahibe denk gelmiştim; epey ilginç bir başlığı vardı. Daldan dala atladım da neyse.
Katılıyorum hocam, genelde ben de öyle yapıyorum. Bazen uzun yazıları paragrafsız paragrafsız yazıyorlar, ayar oluyorum. Hadi bilgisayarda olsam neyse, ekran daha geniş. O zaman pek sorun olmuyor ama mobilde ekranı kaydır kaydır bitmiyor, okunaklı olmuyor.
Soldan sağa, yukarıdan aşağıya konuşacağım.
1- Japon gibi gözüküyor.
2- Koreli(Park Min-Young)
3- Çinli. Aktris olması lazım.
4- Koreli(Bae Suzy).
5- Koreli. Adını bilmiyorum.
6- Tayvanlı(Chou Tzu-yu).
Hocam siz bu piyasasının piri olmuşsunuz. 😃
Hayırdır hocam, bir sorun mu var? Ben iyiyim, müzikle oturuyorum.
Aynı şeyler hocam, doğru düzgün model olmaması, dolar falan. Onun dışında bazı arkadaşlarımla sıkıntılar var. Klasik şeyler yani, fazla takılmaya gerek yok :)

Hocam bu gece ne dinliyorsunuz? 😃

Bir de bazıları gibi siz de videoları belirli sürelerden itibaren atıyordunuz, onu nasıl yapıyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı