Sahura kadar sohbet konusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslında onu ilk defa @BalikŞuşişi buldu, sonra Discord gibi platformlarda kullandım, bir nevi yeni nickim oldu. Memnun muyum? Sonuna kadar memnunum. :D
Ban'at.

Banat.jpeg

Önemli kimlere diyorsunuz bilmiyorum ama bugünler varlar, yarın yoklar; o yüzden başka üyelere bakmak yerine kendinize bakın en iyisi.
Çok iyiydi hocam. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Nedense bu müzik çok zevk veriyor bana.

Aynı şeyler hocam, doğru düzgün model olmaması, dolar falan. Onun dışında bazı arkadaşlarımla sıkıntılar var. Klasik şeyler yani, fazla takılmaya gerek yok :)

Hocam bu gece ne dinliyorsunuz? 😃

Bir de bazıları gibi siz de videoları belirli sürelerden itibaren atıyordunuz, onu nasıl yapıyorsunuz?
Bunu dinliyorum, hocam, şu an:

Süresi, videoya sağ tık yapıp "Geçerli zamana ait video URL'sini kopyala" yapınca geliyor. Veya linkin sonuna hangi saniyede başlamasını istiyorsanız o saniyeyi yazıyorsunuz.

YouTubeGeçerlizamanaitvideoURLsinikopyala.png

Bunu dinliyorum hocam şu an:
Süreyi videoya sağ tık yapıp "Geçerli zamana ait video URL'sini kopyala" yapınca geliyor. Veya linkin sonuna hangi saniyede başlamasını istiyorsanız o saniyeyi yazıyorsunuz.

Eki Görüntüle 974963

Hocam desenize Sons of Anarchy fanıyım diye :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı