Sahura kadar sohbet konusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sadece 6 sayfa mı? 😕 Ben daha fazla aktiflik olur sanıyordum. Şaşırttı açıkçası 😃
Aktif olmuyorum hocam. Profilimden mesaj kısmına bakın anlarsınız. Valorant oynuyordum bunca zaman.
Vay be, ne diyeyim? Kolay gelsin hocam :)
Neymiş bu teklif acaba? Özelse yavaştan tahmin etmeye başlayacağım. :D
Bu yıl laptop alacaktım hocam. Ne güzel araştırıp soruşturup bulmuştum, abimin kararsızlığı yüzünden kaçırmıştım 3-5 fırsat. Aylardan da Mayıs oldu artık, son 2 yılı üniversite sınavına hazırlanarak geçirmeyi düşünüyordum. Yani alsak bile fazla kullanamayacağım artık 😃

Abim de bu yıl idareten 3 bin civarına kasa toplayalım. Sınavından sonra güzel derece yaparsan istediğin bilgisayar, yapamazsan da koşulsuz 7.5 vereyim, üstünü sen tamamlarsın şeklinde öneride bulundu. İşime gelmedi değil 😃
Teşekkürler hocam :)

Sadece 6 sayfa mı? 😕 Ben daha fazla aktiflik olur sanıyordum. Şaşırttı açıkçası 😃

Vay be, ne diyeyim? Kolay gelsin hocam :)

Bu yıl laptop alacaktım hocam. Ne güzel araştırıp soruşturup bulmuştum, abimin kararsızlığı yüzünden kaçırmıştım 3-5 fırsat. Aylardan da Mayıs oldu artık, son 2 yılı üniversite sınavına hazırlanarak geçirmeyi düşünüyordum. Yani alsak bile fazla kullanamayacağım artık 😃

Abim de bu yıl idareten 3 bin civarına kasa toplayalım. Sınavından sonra güzel derece yaparsan istediğin bilgisayar, yapamazsan da koşulsuz 7.5 vereyim, üstünü sen tamamlarsın şeklinde öneride bulundu. İşime gelmedi değil 😃

Teşekkürler hocam :)
Kimseyi etiketlemediklerinden dolayı eğer etiketledirlerse de ben görmedim.

Hocam İngilizce bölümünde değiliz(!)
Bu arada "steal" ne demek?
Screenshot_20210511-013706_Chrome.jpg

😑

İşte bu yüzden 6ix9ine. Adam, Czn Burak'ta yemek bile yiyormuş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı