Sahura kadar sohbet

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1:52 sonrasında aynen şu oluyor;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1:11'de ''Shut up yaar'' demesi çok hoş. Tekrara alıyorum sürekli o kısmı 😂

YouTube karşıma çok garip şeyler çıkarıyor...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Benim de karşıma her gün bu iki video çıkıyor.
Az ye sonra saçlarını uzatmak zorunda kalıyorsun kilolarını gizlemek için.
Sigara içme nefes alamıyorsun diyor muyum ben sana? 😡

Ben de kafama göre seçiyorum. Ama bilmediğim bir şey var, "Akil abi" derken "abi" büyük mü orasını hep karıştırıyorum. Bilen var mıdır? :D
Amaca göre değişiyor diye biliyorum. 😀
Kişi adlarından önce ve sonra gelen unvanlar, saygı sözleri, rütbe adları ve lakaplar büyük harfle başlar: Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk, Kaymakam Erol Bey, Dr. Alâaddin Yavaşça; Sayın Prof. Dr. Hasan Eren; Mustafa Efendi, Zeynep Hanım, Bay Ali Çiçekçi; Mareşal Fevzi Çakmak, Yüzbaşı Cengiz Topel; Mimar Sinan, Fatih Sultan Mehmet, Genç Osman, Deli Petro vb.
Saygı bildiren sözlerden sonra gelen ve makam, mevki, unvan bildiren kelimeler büyük harfle başlar:

Sayın Bakan,

Sayın Başkan,

Sayın Rektör,

Sayın Vali,
Akrabalık adı olup lakap veya unvan olarak kullanılan kelimeler büyük harfle başlar: Baba Gündüz, Dayı Kemal, Hala Sultan, Nene Hatun; Gül Baba, Susuz Dede, Telli Baba vb.

UYARI: Akrabalık bildiren kelimeler küçük harfle başlar: Tülay ablama gittim. Ayşe teyzemin keki çok güzel.

5-6 ay öncesine kadar öyleydi. Şimdiki haline bak bir de...
Nedense böyle şeyleri duyunca gereksiz yere suçlu ve garip hissediyorum 😕

Nedense böyle şeyleri duyunca gereksiz yere suçlu ve garip hissediyorum 😕
Bana da oluyor, belki suçlu hissetmemin sebebi budur?
bruh.JPG

Yanlışlıkla Gamenote ürünlerinde uzmanlaştığımı fark ettim...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı