Sahura kadar sohbet

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Koenigseggler daha güzel bi' kere :D

1620175354642.png

@351633, fark etmişken yazayım, imzada ufak bir harf karışıklığı var sanırım.

1620175586336.png

Berbatım. Tam geçen yıl bugün satın aldığım Logitech G432 kulaklığım tam da geçen yıl siparişini verdiğim saatte sol mikrofon kulak tarafı koptu. Garantisi hala var ama nasıl göndereceğim kafam çok karışık. Vatan şubesine gidip göndersem süreç uzayacak. E Logitech Türkiye'ye göndereyim diyorum bir tane şey bulamadım internette anlamıyorum. Kafam çok karışık. Sponsor oluyor ünlülere kulaklık gönderiyorlar ama garanti için muhatap bulamadım.

@Enes3078 Hocam matematiği nasıl yaptın?

Ben temel için antremanlar ile matematik aldım sadece çözüp bitirdim. Temel+işlem kabiliyeti attırmak için ne yapmalı?

Onu da batırdım ya çok kötü idi. 20 net yapmışım matematikten :/

Berbatım. Tam geçen yıl bugün satın aldığım Logitech G432 kulaklığım tam da geçen yıl siparişini verdiğim saatte sol mikrofon kulak tarafı koptu. Garantisi hala var ama nasıl göndereceğim kafam çok karışık. Vatan şubesine gidip göndersem süreç uzayacak. E Logitech Türkiye'ye göndereyim diyorum bir tane şey bulamadım internette anlamıyorum. Kafam çok karışık. Sponsor oluyor ünlülere kulaklık gönderiyorlar ama garanti için muhatap bulamadım.
Kolay gelsin <3
Umarım bir an önce süreci halledersiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı