Saints Row 4 ve Saints Row: The Third Alınmalı Mı ?

Mümin Alan

Kilopat
Makaleler
46
Daha fazla  
Sizce bu oyunlar satın alınmalı mı ? Oyunlar nasıl ? Singleplayer olarak iyi mi ? Genel özellikleri nelerdir ?
Bu arada Vertex Shader ve Pixel Shader versiyonum 4.1 Saints Row 4 5.0 istiyor sorun olur mu ? AMD Mobility Radeon HD 4500 kullanıyorum bir sıkıntı olur mu ? Bilgisayarım AC: 3'ü düşük ayarlarda rahat oynatıyor.

@MF @Akif @Murat5038

2 oyunu ayrı ayrı alacağına 3 TL daha verip, tüm oyunların ve ek paketlerin dahil olduğu Saints Row Ultimate Franchise Pack al daha iyi:

Save 75% on Saints Row Ultimate Franchise Pack on Steam

Bence 20 TL çok değil bu oyunlara. Oynamadım ama baya indirime uğradı bu oyunlar. Hikayesini sevmezsen Metro Redux al derim, Bundle olarak. Metro iyidir.

Bu arada Vertex Shader ve Pixel Shader versiyonum 4.1 Saints Row 4 5.0 istiyor sorun olur mu ? AMD Mobility Radeon HD 4500
AMD ATI Mobility Radeon HD 4570 - NotebookCheck.net Tech
Burada da gördüğün ve senin de dediğin gibi shader 4.1 oyunun istediği 5 olduğu için açmama ihtimali var. Oyunun tavsiyesi konusunda bir şey diyemem oyun oynamadığım için o sürümlerinin nasıl olduğunu bilmiyorum. Ancak önceki sürümlerinden birini görmüş ve denemiştim güzeldi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı