Şaka Gibi Fakat Güzel

Global Ulti'leri rahat görebilirsin. Gank'a çıkanları seçer, daha rahat kaçabilirsin. Ancak Last Hit yapamazsın, Skill Shot atamazsın. Doğru dürüst Skill atamazsın. Yani yapmayın. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer hile yaparak yeneceksen, hiç oynama bu oyunu başından bırak bence. Hiç bir hile işe yaramaz sadece oyunun zevkini öldürürler !

Eğer hile yaparak yeneceksen, hiç oynama bu oyunu başından bırak bence. Hiç bir hile işe yaramaz sadece oyunun zevkini öldürürler !
Sanırım yanlış bilgilendirildiniz ya da yeni katıldınız. Ama eskiden bunu oyuncuların bir kod girerek değiştirmesine imkan vardı. Niye şuan yok bilmiyorum ama Riot bunu Hack saymıyor.

Demek ki bir Hack olduğunun ve oyunun oynanabilirliğini azalttığının farkına varıldı ve oyunun sisteminden kaldırıldı. Yani oyundan zevk almak istiyorsanız, kurallarına göre oynayacaksınız. Böyle gereksiz bir çaba içinde bulunmayın. Eğer bulunacaksanız, buradan söylüyorum, bu oyundan hemen vazgeçin !

Demek ki bir Hack olduğunun ve oyunun oynanabilirliğini azalttığının farkına varıldı ve oyunun sisteminden kaldırıldı. Yani oyundan zevk almak istiyorsanız, kurallarına göre oynayacaksınız. Böyle gereksiz bir çaba içinde bulunmayın. Eğer bulunacaksanız, buradan söylüyorum, bu oyundan hemen vazgeçin !
Bu oyunda da hile çıkarsa aynı gün bırakırım oyunu.

Sanırım yanlış bilgilendirildiniz ya da yeni katıldınız. Ama eskiden bunu oyuncuların bir kod girerek değiştirmesine imkan vardı. Niye şuan yok bilmiyorum ama Riot bunu Hack saymıyor.
Sanırım Yukarı-Aşağı'yı çabuk unuttunuz. O da kaldırıldı. Hack miydi ? Hayır.

Bu Map Hack'de hek mek değildir. Kimseye bir avantaj sağlamaz, Riot'ta çalışanların bile %80'i 1600 Zoom'da oynamaktadır.

Sanırım Yukarı-Aşağı'yı çabuk unuttunuz. O da kaldırıldı. Hack miydi ? Hayır.
Bu Map Hack'de hek mek değildir. Kimseye bir avantaj sağlamaz, Riot'ta çalışanların bile %80'i 1600 Zoom'da oynamaktadır.
MH nasıl hile değildir... Git DotA oyna o zaman... MH'de yaptığın Gang'lerin, yapılan Gang'lerin, hiç bir anlamı kalmaz ve oyunun zevki kaçar...

Uyarı! Bu konu 14 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı