Şaka Gibi Fakat Güzel

NokiaN93. Adamın yazdığını bir daha oku, haksızlık etmişsin adama çünkü.

Hack falan değil, kapalı yerleri göstermiyor. Dengesiz bir şey de değil Zoom olayı. Çok basit, haritayı küçültüyor ve tümünü görülebilir kılıyor. Çok stratejik bir şey aslında, bayağı da faydalı. Ama oyundan alınan eğlenceyi düşürür gibi.

LoL'e hack gelince bırakacaksanız, şimdiden vakit öldürmeyin. Oyun popülerleşince bu zaten kaçınılmaz olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hani senden tavsiye alacak durumda değiliz şuan. Biz çocuk gibi Hack işleriyle ugraşmayız. Hakkımızla kazanırız. Ayrıca eğer Hack cıkarsa, bu oyunu cidden o dakika bırakırım. Cemal'in de bana katılacağı konusunda eminim. Bize akıl verecek durumda değilsin. Her şeyi biliyormuş gibi yapma, çünkü bunları yaptıkça bir çok insanın tepkisini çekeceksin !

Evet, bu Hack sayılmaz aslında, sadece Zoom'la oynuyorlar. Kapalı alanlar yine kapalı, sadece daha estetik duruyor.:) MH falan diyemeyiz buna. Ama Blizzart, yani ne bileyim Hack geleceğine inanmak istemiyorum.:p Zaten popüler sayılmaz mı ?

jashak, şunu bilmen gerek, Mod olduktan sonra benimle uğraşman, sana hiç bir şey kazandırmayacak. Hack olmayan şey Hack değildir. Tavsiye alamayacaksan tartışma forumunda ne işin var ?

Blizzart, bence yanlış düşünüyorsun. Oyunun orjinal konseptini bozan her şey Hack'e giriyor... Mağdem Gang'ten kaçmak istiyorum ve Gang'i takip edeceksin, o zaman bir gözün haritada olur. ;) Bir gözün zaten haritada olmayacaksa, bu oyunun anlamı yok zaten. Bir oyun için bu kadar hırs yapılmamalı.;)

Bu bir hile değil ki hırs yapalım. Zoom haritayı ufaltıyor. Bu şeye benziyor, bir çorbayı kaşıkla içersin, ya da fincana koyup içersin.

Blizzart, bence yanlış düşünüyorsun. Oyunun orjinal konseptini bozan her şey Hack'e giriyor... Mağdem Gang'ten kaçmak istiyorum ve Gang'i takip edeceksin, o zaman bir gözün haritada olur. ;) Bir gözün zaten haritada olmayacaksa, bu oyunun anlamı yok zaten. Bir oyun için bu kadar hırs yapılmamalı.;)
Orjinal halinde vardı bu. Daha önce de belirttim tekrar belirteyim. Eğer Zoom'un bir hack olduğu kanısındaysan, yapabileceğim bir şey olduğunu sanmıyorum. Bu başlığa attığım son mesajdır.

Uyarı! Bu konu 14 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı