İnceleme Şaka gibi fiyata satın aldığım AirPods 3. Nesil

Selamlar sevgili sosyal üyeleri! Bugün sizlere AirPods 3. Nesil 2 haftalık deneyimimi aktaracağım. O zaman kısaca özet olarak hikayenin üstünden geçelim :D

Neden AirPods 3. Nesil Aldım?
iPhone aksesuarlı kutu içerisinden çıkan EarPods kullanıyordum 1 senedir ve artık kablolu kulaklığın dezavantajlarından bıkmıştım, kafamda AirPods 2. nesil alma düşüncesi varken karşıma sınıf arkadaşımın teklifi çıkageldi. Kendisi bana ciddi ciddi 500 TL'ye AirPods 3. Nesil satabileceğini ve ürünün orjinal olduğunu söyledi. Ben ilk başta inanamadım ve küçük çaplı bi' şoka uğradım. Ürünü satın aldıktan sonra eve gelince direkt olarak ürünün orjinal olup olmadığını kontrol etmek için bu web sitesine uğradım. Ürünün seri numarasını ilgili bölüme girdiğimde karşımda çıkan ekrana inanamadım, ürün orjinaldi ve 1 ay daha devam edecek garantisi vardı, gerçekten kendimi dünyanın en mutlu insanı gibi hissettim o an.

Garanti:
1685805964548.png

AirPods 3. Nesil'den Memnun muyum?
Evet, sonuna kadar memnunum. Ürünü şakanında şakası gibi bir fiyata aldım, hiçbir sorunu olduğunu da görmedim. Telefonum iPhone 11 ile kendisi güzel şekilde senkronize oldu, ikisinin birbiriyle uyumlu olması beni ayrı bi' sevindiriyor :)

AirPods 3. Nesil'in Çektiğim Fotoğrafları
IMG_9804.jpeg
IMG_9806.jpeg
IMG_9807.jpeg
IMG_9808.jpeg

Son Yorumlar
Geldik işin yorumlama kısmına. AirPods 3. Nesil güzel hoş falan ama 4000 TL fiyatı var, bir kulaklık için gerçekten çok pahalı bir fiyat, bu tür ürünleri güvenilir tanıdıklarınızdan alın alacaksanız, 2. el piyasası hakkında bilgim yok. Eğer bütçe sıkıntınız yoksa sıfır alabilirsiniz. Benden bu kadar, sonra ki incelemelerde görüşmek üzere dostlar.

Ekstra olarak ürünün Seri Numarasını Google'da arattım ve herhangi bir sonuca rastlamadım, faturası da mevcut, bayağı bir arkadaş gülme emojisi attığından ve haklı olarak şüphe duyduğundan eklemek istedim.

Son düzenleme:
Selam sevgili sosyal üyeleri! Bugün sizlere AirPods 3. nesil 2 haftalık deneyimimi aktaracağım. O zaman kısaca özet olarak hikayenin üstünden geçelim :D

neden AirPods 3. nesil aldım?
iPhone aksesuarlı kutu içerisinden çıkan EarPods kullanıyordum 1 senedir ve artık kablolu kulaklığın dezavantajlarından bıkmıştım, kafamda AirPods 2. nesil alma düşüncesi varken karşıma sınıf arkadaşımın teklifi çıkageldi. Kendisi bana ciddi ciddi 500 TL'ye AirPods 3. nesil satabileceğini ve ürünün orijinal olduğunu söyledi. Ben ilk başta inanamadım ve küçük çaplı bi' şoka uğradım. Ürünü satın aldıktan sonra eve gelince direkt olarak ürünün orijinal olup olmadığını kontrol etmek için bu web sitesine uğradım. Ürünün seri numarasını ilgili bölüme girdiğimde karşımda çıkan ekrana inanamadım, ürün orijinaldi ve 1 ay daha devam edecek garantisi vardı, gerçekten kendimi dünyanın en mutlu insanı gibi hissettim o an.

Garanti:

AirPods 3. Nesil'den memnun muyum?
evet, sonuna kadar memnunum. Ürünü şakanında şakası gibi bir fiyata aldım, hiçbir sorunu olduğunu da görmedim. Telefonum iPhone 11 ile kendisi güzel şekilde senkronize oldu, ikisinin birbiriyle uyumlu olması beni ayrı bi' sevindiriyor :)

AirPods 3. Nesil'in çektiğim fotoğrafları

ya AirPods 3. nesil kulağımda nasıl görünüyor?
ürün kulak içinde fazla yer kaplamıyor, şık ve naif bir görüntüsü var. Bana göre 2. Nesil'e kıyasla kesinlike daha estetik ve şık duruyor.

son yorumlar
geldik işin yorumlama kısmına. AirPods 3. nesil güzel hoş falan ama 4000 TL fiyatı var, bir kulaklık için gerçekten çok pahalı bir fiyat, bu tür ürünleri güvenilir tanıdıklarınızdan alın alacaksanız, 2. el piyasası hakkında bilgim yok. Eğer bütçe sıkıntınız yoksa sıfır alabilirsiniz. Benden bu kadar, sonra ki incelemelerde görüşmek üzere dostlar.

500 liraya cidden orijinal aldığınızı düşünüyorsanız elimde güzel bir köprü var. O seri numarasını tahminen bir 5000 cihaza daha basmışlardır yapan kişiler. Seri numarasını direkt Google'a girin bakın bir aynı seri numarasında kaç tane cihaz var.

Orijinallerin imeilerini alıp çakmalara yapıştırabilirler haberiniz olsun
500 liraya cidden orijinal aldığınızı düşünüyorsanız elimde güzel bir köprü var. O seri numarasını tahminen bir 5000 cihaza daha basmışlardır yapan kişiler. Seri numarasını direkt Google'a girin bakın bir aynı seri numarasında kaç tane cihaz var.
Hevesinizi bozmak gibi olmasın ama ürün orijinal değil bu ürünün replikası çok fazla var.
Kendisinden ürünün faturasını da istemiştim, o kadar basite bırakacak bir adam değilim.

Sayfadan sorguladığın seri numarasının çok bir önemi yok. iPhone da Ayalar>Genel>Hakkında>Kapsam kısmında eşlenmiş cihazlarda ne gözüküyor? Gerçi kaliteli replikalarda onu da yapıyorlar. Umarım sahte değildir hocam hayırlı olsun.

Selam sevgili sosyal üyeleri! Bugün sizlere AirPods 3. nesil 2 haftalık deneyimimi aktaracağım. O zaman kısaca özet olarak hikayenin üstünden geçelim :D

neden AirPods 3. nesil aldım?
iPhone aksesuarlı kutu içerisinden çıkan EarPods kullanıyordum 1 senedir ve artık kablolu kulaklığın dezavantajlarından bıkmıştım, kafamda AirPods 2. nesil alma düşüncesi varken karşıma sınıf arkadaşımın teklifi çıkageldi. Kendisi bana ciddi ciddi 500 TL'ye AirPods 3. nesil satabileceğini ve ürünün orijinal olduğunu söyledi. Ben ilk başta inanamadım ve küçük çaplı bi' şoka uğradım. Ürünü satın aldıktan sonra eve gelince direkt olarak ürünün orijinal olup olmadığını kontrol etmek için bu web sitesine uğradım. Ürünün seri numarasını ilgili bölüme girdiğimde karşımda çıkan ekrana inanamadım, ürün orijinaldi ve 1 ay daha devam edecek garantisi vardı, gerçekten kendimi dünyanın en mutlu insanı gibi hissettim o an.

Garanti:

AirPods 3. Nesil'den memnun muyum?
evet, sonuna kadar memnunum. Ürünü şakanında şakası gibi bir fiyata aldım, hiçbir sorunu olduğunu da görmedim. Telefonum iPhone 11 ile kendisi güzel şekilde senkronize oldu, ikisinin birbiriyle uyumlu olması beni ayrı bi' sevindiriyor :)

AirPods 3. Nesil'in çektiğim fotoğrafları

ya AirPods 3. nesil kulağımda nasıl görünüyor?
ürün kulak içinde fazla yer kaplamıyor, şık ve naif bir görüntüsü var. Bana göre 2. Nesil'e kıyasla kesinlike daha estetik ve şık duruyor.

son yorumlar
geldik işin yorumlama kısmına. AirPods 3. nesil güzel hoş falan ama 4000 TL fiyatı var, bir kulaklık için gerçekten çok pahalı bir fiyat, bu tür ürünleri güvenilir tanıdıklarınızdan alın alacaksanız, 2. el piyasası hakkında bilgim yok. Eğer bütçe sıkıntınız yoksa sıfır alabilirsiniz. Benden bu kadar, sonra ki incelemelerde görüşmek üzere dostlar.

Allah için ürünün maliyeti bile 500 TL değildir bir an şaka yapıyorsunuz sandım ciddiymişsiniz.

Ürün TR'den alınmamış. Burada satılsaydı 2 yıl garantisi olurdu, diğer arkadaşların dediği gibi seri no basılmış olabilir. Sen sesinden memnunsan gerisi boş.

Yeni konular

Geri
Yukarı