Sakal kesmek icin makine tavsiyesi

Sycrow

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel bir makine bulmuşsun bunu öneririm ayrıca genelde powertech TR258 önerirler berberlerde var diye numaralı sakal kesiceksen kesinlikle alma çekme yapıyor direk başlıksız keseceksen işini görebilir.

Powertech TR-258'i 2 yıl önce almıştım fakat iyi kesmediği için iade etmiştim. Belki bana gelen makine de sorunlu olabilirdi. TR-658'i çok öneren var ben de almayı düşünüyorum ama bekleme aşamasında şu an için. Elimde 4-5 yıllık Sinbo SHC-4348 var, artık ömrünü yavaş yavaş doldurmaya başladı. Zaten 2 defa yere düştüğü için bataryası tam oturmuyor bant ile idarelik kullanımı var.

Powertech TR-258'i 2 yıl önce almıştım fakat iyi kesmediği için iade etmiştim. Belki bana gelen makine de sorunlu olabilirdi. TR-658'i çok öneren var ben de almayı düşünüyorum ama bekleme aşamasında şu an için. Elimde 4-5 yıllık Sinbo SHC-4348 var, artık ömrünü yavaş yavaş doldurmaya başladı. Zaten 2 defa yere düştüğü için bataryası tam oturmuyor bant ile idarelik kullanımı var.
Braun gibi kaliteli markalardan şaşma bence

En tepe noktası olabilir Moser. Askerde Moser 1871 Chromstyle vardı ve yüzlerce kişiyi kesmesine rağmen tık demiyordu makine. Kaliteli bir ürün fakat sadece sakal için alınacak bir model değil 😄

Yani bir açıdan haklısın ama arkadaşın attığı linkteki üründe 500 lira olunca, moser de alınabilir bence :D

Yeni konular

Geri
Yukarı