Sakarya Vatan Bilgisayar Şubesi

Yani içeridekilerin tavsiyelerine pek kulak asma. Özellikle OEM parçaların satıldığı yerdekilere. İki kelime ile köşeye sıkıştırabiliyorum. Geçen gün babamla monitör bakmak için girdim. O bölüme bakan elemanda eldeki son kalan kutuyu kakalamak için elinden gelen çabayı sarf etti. Ama neyse ki babam fiyat araştıran ve genelde direk çalışan gazına gelmeyen bir tip. Bu yüzden ürün almadan dışarı çıktık.

Yani içeridekilerin tavsiyelerine pek kulak asma. Özellikle OEM parçaların satıldığı yerdekilere. İki kelime ile köşeye sıkıştırabiliyorum. Geçen gün babamla monitör bakmak için girdim. O bölüme bakan elemanda eldeki son kalan kutuyu kakalamak için elinden gelen çabayı sarf etti. Ama neyse ki babam fiyat araştıran ve genelde direk çalışan gazına gelmeyen bir tip. Bu yüzden ürün almadan dışarı çıktık.
Teşekkürler, Vatan Bilgisayar'ın Sakarya'da başka bir şubesi nerede?

Yanlışım yoksa Serdivan AVM'de veya Ada AVM'de vardı. Onun dışında hatırlamıyoruum. 2 hafta önce ilk defa Agora'ya sinema için uğradım ama orada bir Vatan şubesi gözüme çarpmadı.

Ada AVM'de var fakat orada genellikle laptop var OEM parçalar pek yok.
Vatan bilgisayar Sakarya bence çok iyi ben çalışanlarını da seviyorum.
Bilgi olarak OEM kısmında esmer uzun boylu top sakallı bir arkadaş var onun bilgisi gerçekten iyi derecede.

Ada AVM'de var fakat orada genellikle laptop var OEM parçalar pek yok.
Vatan bilgisayar Sakarya bence çok iyi ben çalışanlarını da seviyorum.
Bilgi olarak OEM kısmında esmer uzun boylu top sakallı bir arkadaş var onun bilgisi gerçekten iyi derecede.
PC'yi ona toplatsam? Benim yaşım 17-18 değil benim yaşım 14 ve benim teknolojiden anlamadığımı sanıp umarım GT 730 koymaz. :D Neyse her kusurunu araştıra araştıra toplatırım oraya.
Yanlışım yoksa Serdivan AVM'de veya Ada AVM'de vardı. Onun dışında hatırlamıyoruum. 2 hafta önce ilk defa Agora'ya sinema için uğradım ama orada bir Vatan şubesi gözüme çarpmadı.
Peki Serdivan AVM'de OEM parçalar varmı? Ada AVM'de zaten orası küçük olduğu için OEM yok.

@ECetin Serdivan AVM değil, Ada AVM'de var mağazası ve OEM parça bulamazsınız.
Erenler belediyesinin orada ki şubesine gitmen gerekiyor.
Anakart, kasa, işlemciyi oradan alırsan topluyorlar.
Ama Murat arkadaşın dediği gibi internet üzeriden de alabilirsin fiyatlar daha uyguna gelebilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı