Saldıray Abi Replikleri - Bir Demet Tiyatro

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Bir zamanlar Bir Demet Tiyatro vardı, çok sevdiğim bu diziden özgün bir karakter olan Saldıray Abi'nin replikleri beni çok güldürürdü. Buyrun efenim görelim bu sapık Saldıray neler söylemiş vakti zamanında:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
-yemek için ne alırsınız
+oğlum şöle ortaya seviş salata getirsene

-saldıray abi bana biraz sallıyosun gibi geldi
+yalanım varsa şurdan şuraya sevişmek nasip olmasın
-
+saldıray kaset anlaşmasını nerde yapcaz
-ortada yatak varda orda atcaz imzayı
---saldıray abi kaset işini napcaz...
--walla 3 gündür sevişemiyom başım çok ağrıyo...
saldıray abi bugün nasılsın
+Sevişgenim Hulusi

-saldıray abi
+Abi deme bana
-Niye abi
+Yatta sevişek
---saldıray bilirsinki bizde yannış olmaz....
--bi daha sevişmek nasip olmasın ki ben bişi yapmadım abi..
---yalan sööleme..
--ikiz yatakta sevişememiş ölümü gör abi...walla..
+yav necla seninle de uzun zamndir sevişemedik
-ama ben evlendim saldıray abi
+insan bi haber verir be necla. yav necla senin bi bacın vardı
-

+ çıkar şu üstündekileri , ne dediğin anlaşılmıyor
-

+ saldıray abi tanıyor musun sen şu kadını ?
- yok tanımıyorum, 1-2 sevişmişliğimiz var o kadar yani

züleyha: hoşgeldin saldıray abi.
saldıray: hoşgelmedim züleyha. buğün bi motelde argadaşın biriğnen seğişiyoz. seğişmen soğuna doğru benim cep telefonu çaldı.
züleyha: eee!
saldıray: önce dedim şu seğişmeyi bi bitireyim de öyle açayım. karşı tarafa da ayıbolur biliyon mu?
züleyha: e tabi abi karşı tarafın da hislerini düşünmek lazım.
saldıray: neyse ben bi müddet açmadım. baktım hala çalıyo. biz seğişiyoz o çalıyo, biz seğişiyoz o çalıyo. derken derken naaalet olsun dediğm kalktığm açtım.
züleyha: e isabet olmuş abi yoksa uzayacaktı.
saldıray: kim arasa eyi?
züleyha: valla o arada kim arasa iyi değil saldıray abi. malum sevişme ortamı.
saldıray: bu bizğm baattin aradı.
züleyha: bahattin mi? bizim kapıcı bahattin?
saldıray: hee. dedi ki saldıray abi durum bu merkezde. züleyha evleniyo dedi.
züleyha: eee
saldıray: eeesi ben de apar topar zıpladım geldim. allah seği inandırsın o argadaşı ekiz yatağın üstünde öyğle bırağtım geldim.
züleyha: eksik olma saldıray abi zahmet etmişsin.
saldıray: doru mu bu züleyha?
züleyha: doğru abi allah izin verirse yakında evleniyoruz.
saldıray: ee eyvah nedcet evli.
züleyha: evliydi. boşanma ilamını gördüm saldıray abi.
saldıray: valla söylemesi zor ama züleyha bu eyvah necdet seği kandırmış. ben araştırdım o sağa gösterdiği kaat sahte. bizim çocukarı evine yolladım karısı evde öyğlee oturuyo. öğyle bi boşanmadan falan da haberi yok.
züleyha: sahi mi söylüyosun saldıray abi?
saldıray: yalanım varsa şurdan şuraya sevişmek nasip olmasın. yani gitmiiyim diyom.
züleyha: ulan eyvah necdet ulan eyvah necdet bu yaptığın son *****lik olacak. söz veriyorum ulan.
saldıray:züleyha dur nereye gidiyon? yoğ canım bu buğün benimle katiyen seğişmez

saldıray abi : canım lahmacun soyleyem mi sana da?
kadın : aa niye ayol?
saldıray abi : hayır az evvel, 4 tene yidim de sevisirken tek taraflı agız kokusu olmasın.

-alo ben saldıray durgun. sen gimsin?
-(karşı taraf telefonla cevap verir)
-abisi mi?
-...
-yok o dediğin şekil biriynen sevişmedim gardeşim
-...
-kim?
-...
-duygu mu?
-...
-nası bişiydi bu? hani şöyle kalçaları...
-...
-pardon senin bacındı demi bu

saldıray abi: demek evin bura ha.
züleyha : fakirhane diyelim be abi
saldıray abi: nolacak canım. ferah bi yatak odası olduktan sonra
züleyha : nası abi?
saldıray abi: yani çoluğun yok çocuğun yok. sağa yeter diyom. yayıldın mı ekiz yatağın üstüne oldu bitti.

"saldıray şöyle yap, saldıray böyle yap. ha kimse demiyo ki bi derdin bi sıkıntın var mı? doğru düzgün seğişebiliyon mu? en son nazaman seğiştin? yok herkeş kendi şeyinde. bak sen bile bana abi diyon."

-züleyha, kırlarda neşe içinde sevişeceğin günler yakındır.
-gecen bi arkadaşı ormana götürdüm, nasıl memnun kaldı anlatamam.

hemşire: züleyha hanım ben karakola kadar gidiyorum. arkadaşlar serumunuzu değiştiricekler.
züleyha: noldu hemşire kardeş
hemşire: bu adamı şikayet edicem. çekil şurdan bu terbiyesiz
saldıray abi: ne asabi bir insan yauuu! seğişmek istemiom kardeşim zornan değil ya alla alla
züleyha: hayırdır saldıray abi
saldıray abi: bu işler karşılıklı bir arz talep dengesi içindeğ olur. ben isteyecem, sen isteyecen. sonra ortam müsait olacak öyle. ben buraya hasta ziyaretine gelmiş bir insanım
züleyha: yani kız mı sana asıldı diyosun?
saldıray abi: sorma züleyha yahu. acile girmemne bu kızığn boynuma sarılması bir oldu.
züleyha: yapma yahu bak sen şu densize
saldıray abi: canım sen beni çekici bulmuş olabiliğn; ben senin bu hislerine saygı duyarım. ama alırsın bi randevu. giyersin ayağına topuklu şeyler akabinde seğişiriz olur biter ama bu şekilde bir yaklaşım şık deel.
pala: bence bu asılmıştır kıza
züleyha: ona ne şüphe.
saldıray abi: ee züleyha nasısın iyneştin işallah
züleyha: bırakmadılar ki saldıray abi. mükremin filan da gelince atlayamdım köprüden. aslında benim şu anda boğazın serin sularında kayıp bi ceset olmam lazım.hıh, bizim miyadımız doldu saldıray abi. kederle hüzünle acılarla doldu. bakma hakem müsamaha gösteriyo da uzatmaları oynuyoruz.
saldıray abi: nası müsamaha yani
züleyha: e öyle tabi yoksa benim hayatımda öyle kayda değer bir duraklama yok. ***** feleğin üfürüğünden mütevellit bir kasırgaya kapıldım. ordan oraya savruldum durdum. ulan pala bu son cümleyi hatırlat da bi ara besteleyeyim
pala: çok uzun
saldıray abi: o kadar moralini bozma züleyha. yarınlara umudıla bakması bilecen. yoksa olmaz. ben senin en kısa zamanda sıhatına kavuşacağına inanıyorum. he. merak etme züleyha. kırlarda neşe içinde sevişeceğin günler yakındır.
züleyha: kırlar da mı
saldıray abi: gayet tabi. öyle müsait yerler var bir bilsen. misal geçen bi arkadaşı ormanlık araziye götürdüm. nası memnun kaldı annadamam. düşün ki atletimi aldı geri vermiyo.
züleyha: niye?
saldıray abi: o günün hadırası olara saklayacakmış. aslında ona kalsa slipi alacaktı da ben o kadarına müsade edmedim.
züleyha: alla alla temiz hava oksijen arkadaşının hoşuna gitti heralde
saldıray abi: bi de güzel bi otel yapmışlar. sen biraz toparlan bi hafta on gün gider kalırız oralarda. turp gibi olun valla. bi bayır turbuna şegil itibariyne bi bak ne kadar seksi kavisleri olduğunu görün.
züleyha: saldıray abi aslında benim sana söylemek istediğim bişey var. ben anlaşmamızı fesh etmek istiyorum. bu mesleği bırakacam. bu alem bensiz kaynatsın cadı kazanlarını. ben çoktan piştim haybeye kazan da yer işgal etmeyeyim. ulan bu da kaset kapağında iyi laf olurdu be pala.
pala :?
züleyha: neyse boşver kaset maset yapılmaycak nası olsa.
(ortama mükreminle tirpişon girer.)
mükremin: ne demek kaset maset olmayacak ha... ulan züleyha bir laf dinlesen. bir kulağından giren laflarımızın öbür kulağından firar etmesini bi engellesen. ve daha da mühimi şu tip lavuklarla bir irtibarı kessen
saldıray abi: sen bağa mı laf çarptırıyon hemşerim?
mükremin: he sana çarptırıyorum
tirpişon: heee
mükremin: ayriyetten beni her gördüğün yerde de hemşehrim deyip durma. ben senin gibi lavuklarla aynı şehirde nufus sayımına bile katılmam.
tirpişon: o kadar...
züleyha: mükremin tatsızlığa lüzüm yok.
saldıray abi: siz giminle gonuştuğunuzun peh fargında deelsiniz galiba. bana saldıray durgun derler.
mükremin: eee napsınlar. her hayvana bir isim koymak şart. yoksa öylecen ayı diye baarıysun bunlardan on tanesi koşuyo.
züleyha: mükermin kardeş kafi derecede tatsızlık oldu daha fazlasına luzum yok tamam.
saldıray abi: öyle olsun. sizinen daha sonra görüşeceez. züleyha kusura kalma. senlen bilahare sevişiriz

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı