Sallanan masa nasıl düzeltilir?

NITRO

Decipat
Makaleler
3
Arkadaşlar, standart bir ofis masam vardı, boyutları ideal fakat yerden yüksekliği ideal değildi. Yüksekliğini arttırmak için 4 adet yükseklik ayarı yapılabilen bacaklar aldım. Masamı parçaladım sadece ana gövdeyi alarak 4 yeni bacağı simetrik şekilde 4 köşe-kenardan monteledim. Güzel duruyor yüksekliği falan uygun oldu ama masa sallanmaya başladı, bu yüzden kasamı masaüstünden aşağı indirmek zorunda kaldım bu sefer de bacak boşluğum daraldı. Bu masanın tekrar sallanmamasını nasıl sağlayabilirim? Bacaklar birbirine mi sabitlemeliyim fikri ve önerisi olanları yorumlara bekliyorum.

Makaleler
1
Yer
C:/Turkey/Tekirdağ/Şarköy
Bacakların arasına ince tahta yapıştırın ama sıkı olsun.

dansemacabre

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Sivas/Erzurum
Masanın fotoğrafını atarsanız daha iyi yardımcı olabilirim. Kağıt sıkıştır diyenler gelmeden atarsanız daha iyi olur.

qorkemerturk

Picopat
Belirli bir yere doğru baskı yapın (ileri veya size doğru) ayakta kalan ayağının altına kağıt koyun.

KS
NITRO

NITRO

Decipat
Makaleler
3
Arkadaşlar şuan evde değilim bu yüzden telefonumdaki bu resimleri atabiliyorum kusura bakmayın maksat bacakları gösterebilmek, masanın sallantısı ayakların altındaki boşluktan değil onu biliyorum sadece. @dansemacabre @theomgcat @Sherlock Usman Aga
Screenshot_20210303-142003_Gallery.jpg Screenshot_20210303-141949_Gallery.jpg

theomgcat

Centipat
KS
NITRO

NITRO

Decipat
Makaleler
3
Yukarı