Salomon X Ultra 4 ayakkabı iyi midir?

Isaac N3wton

Centipat
Dostlar hepinize hayırlı geceler başlıktan gördüğünüz gibi salomon X Ultra 4 ayakkabı almayı düşünüyorum iyi midir şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.

X Ultra 2 ve 3, XA Pro 3D modelleri var bende şu an uzun süredir giyiyorum -yaklasik 3 sene- hala taş gibi. Üstelik inanilmaz rahat yürüdüğünü hissetmiyorsun, 20 KM+ yol yaptım defalarca ve sıradan ayakkabılarla 1 KM yürüyüşten sonra ağrıyan ayaklar bana mısın demiyor. Merrell, Adidas, Keen gibi çeşitli markaları da giysim ancak Salomon kesinlikle efsane.

X Ultra 2 ve 3, xa Pro 3D modelleri var bende şu an uzun süredir giyiyorum -yaklasik 3 sene- hala taş gibi. Üstelik inanilmaz rahat yürüdüğünü hissetmiyorsun, 20 km+ yol yaptım defalarca ve sıradan ayakkabılarla 1 km yürüyüşten sonra ağrıyan ayaklar bana mısın demiyor. Merrell, Adidas, keen gibi çeşitli markaları da giysim ancak salomon kesinlikle efsane.

Bende salomon speedcross 4 var tank gibi ama ayağıma küçük geliyor o yüzden değiştiriceğim ama kararsız kaldım biraz da.
X Ultra 2 ve 3, xa Pro 3D modelleri var bende şu an uzun süredir giyiyorum -yaklasik 3 sene- hala taş gibi. Üstelik inanilmaz rahat yürüdüğünü hissetmiyorsun, 20 km+ yol yaptım defalarca ve sıradan ayakkabılarla 1 km yürüyüşten sonra ağrıyan ayaklar bana mısın demiyor. Merrell, Adidas, keen gibi çeşitli markaları da giysim ancak salomon kesinlikle efsane.

Bir de spxden almayı düşünüyorum sizce güvenilir mi?

Bende salomon speedcross 4 var tank gibi ama ayağıma küçük geliyor o yüzden değiştiriceğim ama kararsız kaldım biraz da.

Bir de spxden almayı düşünüyorum sizce güvenilir mi?
SPX güvenilir hocam bütün ürünleri orjinal satıyor, hatta Salomon distribütörü de onlardı hala onlardir muhtemelen.

Geri
Yukarı