Şampiyon Beşiktaş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
BJK nin attığı penaltının ne alâka olduğu açıklanmalı.
Penaltının doğru karar olması dışında sorun yok. Son anda topa koşup gol atabilicekken daha topa ucundan sıyırıp dokunmamışken Larinin ayaklarına önüne engel koyuyor ve düşünüyor. Sanırım galatasaylisin.
Futbol gereksiz.

Milli takım maçları hariç.
Tercih ve zevk meselesi.
Maç sonucuna baktın mı?
Galatasaray'lı olarak söylüyorum helal olsun iyi kazandınız tebrik ederim. Şu an canım çok sıkkın 1 averajla kaçtı şampiyonluk.
Belki Muslera sakatlanmasa şuan siz şampiyonluk kutluyor olabilirdiniz.
Galatasaray için şanssızdı. Ama Beşiktaş taraftarının yaptıkları da doğru değil kesinlikle.
Neye doğru değil dediğinizi öğrenebilir miyim?
Ben de Galatasaraylıyım çok iyi oynadık 30 şutumuz vardı ve çok kaçırdık.

İroni.

Evet Galatasaray Malatya'nın ceza sahasından çıkmadı bile ama yinede 1 atakta gol attılar. Şanssızlık. Yinede tebrikler güzel bir sezondu.
Futbolla zerre ilgim yok. 10-15 dakika önce şampiyonluk bağrışmaları, "siyaaağh beyaaağz" diye sesler geldi. Kimi yendik hocam, maçı bir anlatın?

Göztepe-Beşiktaş
Galatasaray-malatyaspor
Fenerbahçe-Kayseri
BJK kazanıp GS kaybederse BJK şampiyon. BJK kaybedip GS kazanırsa GS şampiyon. 2side berabere kalırsa BJK şampiyon. 2side berabere kalıp fb kazanırsa fb şampiyon. Durum böyleydi. Ama önemli olan BJK GS maçlarıydı. BJK avantajlıydi çünkü BJK 1 atsa GS şampiyon olmak için 4 atması lazımdı. En sonda GS 3-1 BJK 2-1 kazandı ama puanlar eşit olsa bile averjadan dolayı BJK kazandı.
Adaletsizlik ADS şampiyon oldu kimse sesini çıkarmadı. Bunun BJK ye özel yapıldığını söylemiyorum. Hangi takım şampiyon olsada kutlama yapılacaktı. Ama bırakmalıydılar bence senede 1 kez olan bişey.

Şampiyonluğu kimse hak etmedi. Sadece birisi hak edecekse o da Beşiktaş'tı. Tebrik ediyorum.

Yalnız Hatay ve Alanya maçları kesinlikle şaibeli bunu da belirtmek isterim. Sonuçta Hatay'ın hediye ettiği 7 gol sayesinde şampiyon oldu Beşiktaş. Ligde çatır çatır oynayan bu iki takım hiç mücadele etmeden, neredeyse kaleyi boş bırakarak top oynadı. Hatay gibi bir takımın 7 gol yemesi size mantıklı geliyor mu? Ayrıca Beşiktaş'ın şampiyonluğunu kutlayan ilk takım oldu. İlginç... :)

Bugün mücadele eden Göztepe ve Malatya'nın da mücadelesini gördük. Ellerinden geldiğince oynadılar. Hatay maçının kesinlikle açıklaması yok.

Tartışmaya kapalıyız, tartışanları anlamıyoruz, Malatyaya acıyoruz. #SatılmışsınMalatyaspor

Tartışmaya kapalıyız, tartışanları anlamıyoruz, Malatyaya acıyoruz. #SatılmışsınMalatyaspor
Neden? Ben de Galatasaraylıyım ama adamlar gol yemedi diye mi satılmış oluyor? Pek anlamadım :) Adam gibi oynasaydı bizimkiler de atsaydı golleri. Fatih Terim'in ilk yarıdaki salakça kadro tercihi etken oldu.

Neden? Ben de Galatasaraylıyım ama adamlar gol yemedi diye mi satılmış oluyor? Pek anlamadım :) Adam gibi oynasaydı bizimkiler de atsaydı golleri. Fatih Terim'in ilk yarıdaki salakça kadro tercihi etken oldu.
Hocam konuşmalarınızdan tüm takımların maçlarını takip etmediğiniz anlaşılıyor sadece bir iki takımın maçlarını izleyip yorum yapmazsanız sevinirim.

Hocam konuşmalarınızdan tüm takımların maçlarını takip etmediğiniz anlaşılıyor sadece bir iki takımın maçlarını izleyip yorum yapmazsanız sevinirim.
Hadi öyle olsun diyelim. Peki bugünkü maça istinaden Malatya nasıl satılmış bir takım olabilir? Bunu açıklarsanız sevinirim.

Bu yıl 3 takımda berbat oynadı, galatasaraylıyım, Beşiktaş kötünün iyisiydi, yani öyle çok ahım şahım oynayarak kazanmış gibi görünsede, Galatasaray'ın 2 sene üst üste şampiyon oldugu senelerdeki futbolunun yanına yaklaşamadı, ayrıca Beşiktaş gereksiz kayıplar yaşadı, 1 ay önce bitmesi gerekirdi ligin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı