Şampiyon Beşiktaş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tartışmaya kapalıyız, tartışanları anlamıyoruz, Malatyaya acıyoruz. #SatılmışsınMalatyaspor
Kardeşim ne anlatıyorsun adamlar çatır çatır oynadı. Malatya maçı satsa eski GS li Adem onlara neden güzel bi' gol atsın. Adamlar gol yememek için full savunma yaptı. Saldırıya geçince attı. Sizin gibiler yüzünden Türk Futbolu gelişmez. Saçma ve gereksiz fikirler ortaya ata ata bi hal oldunuz.

Kardeşim ne anlatıyorsun adamlar çatır çatır oynadı. Malatya maçı satsa eski GS li Adem onlara neden güzel bi' gol atsın. Adamlar gol yememek için full savunma yaptı. Saldırıya geçince attı. Sizin gibiler yüzünden Türk Futbolu gelişmez. Saçma ve gereksiz fikirler ortaya ata ata bi hal oldunuz.
Ben de bunu anlamıyorum. Yahu bir takım yenilmedi diye veya fazla gol yemedi diye nasıl satılmış olabiliyor, akla mantığa sığacak iş değil. Hadi bahsettiğim Hatay maçı gibi 7 yeseler rakip taraftarlar satılmış diyebilirdi. Ama bir takım direniyor diye satılmış demek kadar mantıksız bir düşünce olamaz. Galatasaraylı olarak bunu söylüyorum. Kendilerine bir amaç edinmişler ve o amaç doğrultusunda savaşlarını vermişler sonuçta.

5-1-9-7-4-1-8 dediler Evren'e mesaj dediler Kenan Evren'e gitmiş sanırım :(

Dipnot: Mizah amaçlıdır hemen max FB'li zewka ehehe yazmayın pls

Hadi öyle olsun diyelim. Peki bugünkü maça istinaden Malatya nasıl satılmış bir takım olabilir? Bunu açıklarsanız sevinirim.
Hocam Malatyaspor her maçında böyle hırslı mıydı?? Kalecisi her maçta böyle oynasaydı dünya devi olurdu. Beşiktaşı da tebrik ederim. Satın almayı iyi biliyorlar.
Hocam boş yapmazsanız sevinirim. Tartışmaya kapalı olduğumu söylemiştim diğer arkadaş zorladığı için konuşuyorum.

Hocam Malatyaspor her maçında böyle hırslı mıydı?? Kalecisi her maçta böyle oynasaydı dünya devi olurdu. Beşiktaşı da tebrik ederim. Satın almayı iyi biliyorlar.

Hocam boş yapmazsanız sevinirim. Tartışmaya kapalı olduğumu söylemiştim diğer arkadaş zorladığı için konuşuyorum.
Sorunda bu zaten. Bir takım hırslı olduğu veya iyi oynadığı için satılmış olamaz. Ne demek yani, satılmış olmamaları için illa maçı bırakıp gereken sayıda gol mü yemeleri lazımdı? Onu yapan takım Hatay'dı. Malatya, Hatay'dan ortaya daha sağlam karakter koyduğu için suçlanamaz. Bence de tartışmaya kapalı.

Kendi takımını eleştirmeyi öğrenmen gerek. Ben de Galatasaraylı olduğumu söyledim. Doğru düzgün top oynuyoruz sanki. Başka takımlardan veya hakemlerden medet ummak yerine kendi işini kendin göreceksin. Bu her zaman böyledir. Fatih Terim milletle didişmek yerine sahaya kafayı verse çoktan şampiyonduk. Saçma sapan kadro seçimleri sayesinde ikinci olmamız bile mucize. Objektif bak biraz olaya. Şimdi Ömer Bayram'ını yanına alıp, Bodrum tatili yapabilir mesela.

Son düzenleme:
Fenerbahçe olarak biz dostlarımızı satmayız. Beşiktaş biz yenileceğiz dedi biz de ayıp olmasın diye yenmedik. Sonuçta adam rica etti yenmeyin diye geri mi çevirelim?

Valla şaka gibisiniz ya. Her maçtan sonra böyle işlere gireceksek, her maça bir kulp buluruz. Göztepe de taş gibi top oynadı, geöen hafta Karagümrük mahvetti Beşiktaş’ı, şampiyon olacakmışçasına hırslandılar, geçen haftalarda GS iki maç üst üste son dakikada kalecilerin elinden kaçırdığı toplarla 1-0 kazandı vs vs.

Zaten 3 kuruşluk top oynanıyor şu ligde, bu tarz taraftarlar kaliteyi iyice aşağı çekiyor. Her takımda binlerce var sizin gibi böyle.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı