Şampiyon Beşiktaş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Buyurun. Parayla kazanmak olmuyor.

Screenshot_2.png

Screenshot_5.png

Screenshot_3.png

Screenshot_1.png

Son düzenleme:
Beşiktaş veya diğer büyük kulüplerin şampiyon olması hoşuma gitmiyor. Ülkede futbol taraftar için gerçek rekabetçi bir spor ancak kulüpler ve arkasındaki insanlar için şirketten başka bir şey değil. Milyarlarca borçları var ve seyrettirdikleri futbol acınası. Bu durumdaki herhangi bir şirketi desteklemek ne kadar mantıksızsa bu kulüpleri desteklemek o kadar mantıksız.

@differentturk @Artyom Alekseyevich @Hyundai Santa Fe 3.5.

Bu gülücük ve sinir atanların %90 kadar kısmı. Tuttuğu takım kazanınca sanarsın zengin olmuş kadar kuduruyolar.

Sizlerle daha fazla tartışmaya girip. Seviyemi düşürmek istemiyorum. Futbol hala gereksiz ve öyle kalacak. Siz aranızda taraftar kavgaları yapın.
Abi bu başlıkta ne işin var o zaman senin? Saçma sapan komplekslerinize özel başlık açın, orada yapın tartışmanızı. İnsanlar iki kelime edip sevinç paylaşmaya gelmiş 6. Mesajınız falan “futbol gereksiz, öyle de kalacak” ayarındaki. Futbol gereksizse sizin bu konuya faydanız ne şu an? Ne farkınız var?
Şuna el demek çok saçma. Doğal pozisyon, kol kapalı, adam ne yapsın elini, nereye koysun?

Abi bu başlıkta ne işin var o zaman senin? Saçma sapan komplekslerinize özel başlık açın, orada yapın tartışmanızı. İnsanlar iki kelime edip sevinç paylaşmaya gelmiş 6. Mesajınız falan “futbol gereksiz, öyle de kalacak” ayarındaki. Futbol gereksizse sizin bu konuya faydanız ne şu an? Ne farkınız var?
O kendisini futbolla ilgilenmiyorum, saçma bişey. Havalı olma çalışmaları. Bari saçma buluyorsun destekleyen insanlara saygı duy diycem. Anlamayan insana boşuna anlatılmaz. Sen zevkine bak boşver.

Helal olsun size ama bu gece uyuyamadık torpil patlatıyonuz bağırıyonuz hala torpil patlama esi geliyor yani ayıp taraftarın yaptığı vallahi ben GS liyim 1 avarajla gitti ya ama futbol seveni değilim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı