Şampiyonluk kutlamasından sonra tehdit eden arkadaşa ne yapılmalı?

fittedsaturn

Decapat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
casper nirvana x500
i7 1065g7
16gb ddr4 2600 mhz single chanel
iris plus g7 128mb vram
500 gb m.2 ssd
Meslek
öğrenci
Merhaba herkese. Dün Galatasaray şampiyon olduktan sonra ailemle meydana kutlamaya çıktık. Kutlamalar on numara bitti. Sabah okula gittiğimde aşırı kayserisporlu hatta kapalı kale taraftar grubuna dahil bir arkadaşım dün dışarıda yaptığı terbiyesizlikleri anlatmaya başladı. Örneğin Galatasaray taraftarlarının bayrağını çalıp yakmak, insanların arabalarına meşale fırlatmak veya Galatasaray'lı bir taraftarı yaralamak gibi. Bana dediği şey ise şampiyonluk uzaktan bayrak sallamakla değil adam gibi mücadele ederek kazanılır dedi. En son dediği şeyse, şehir bizim kural bizim dedi.

Ben çok önemsemedim dediğini ama çok sinir bozucu bir taraftar grubu. Çoğunluğu 14-15 yaş grubu. Tabiri caiz ise keko diyebileceğimiz insanlar olduğu için açıkçası tedirginim. Böylelerine ne yapmamı önerirsiniz? İyi akşamlar.

Tehdit nerede diye sorarsanız beni de çağırdılar gel seni de adam edelim diye. Tek sıkıntı adamların ev adresimi vs. çoğu şeyimi biliyor olmaları.

Merhaba herkese. Dün Galatasaray şampiyon olduktan sonra ailemle meydana kutlamaya çıktık. Kutlamalar on numara bitti. Sabah okula gittiğimde aşırı kayserisporlu hatta kapalı kale taraftar grubuna dahil bir arkadaşım dün dışarıda yaptığı terbiyesizlikleri anlatmaya başladı. Örneğin Galatasaray taraftarlarının bayrağını çalıp yakmak, insanların arabalarına meşale fırlatmak veya Galatasaray'lı bir taraftarı yaralamak gibi. Bana dediği şey ise şampiyonluk uzaktan bayrak sallamakla değil adam gibi mücadele ederek kazanılır dedi. En son dediği şeyse, şehir bizim kural bizim dedi.

Ben çok önemsemedim dediğini ama çok sinir bozucu bir taraftar grubu. Çoğunluğu 14-15 yaş grubu. Tabiri caiz ise keko diyebileceğimiz insanlar olduğu için açıkçası tedirginim. Böylelerine ne yapmamı önerirsiniz? İyi akşamlar.

Tehdit nerede diye sorarsanız beni de çağırdılar gel seni de adam edelim diye. Tek sıkıntı adamların ev adresimi vs. çoğu şeyimi biliyor olmaları.
Kaç konuya yazdım bilmiyorum ama racon kesenin ense köküne yapıştırın hocam açmayın böyle konular bizmi dövücez çocukları.

Kendi ekibin yok mu? Çil yavrusu gibi dağılırlar seni de güçlü görürlerse.

Galatasaray'lı sayısı Kayseri sporludan çoktur herhalde toplayın Kayseri sporlular bize atarlanıyor deyin.

14-15 diyorsun. İki tokatlık suratları var. Sen iyisi mi kardeşim ben ilgilenmiyorum deyip geç. Uzatıyorlar mı? Karakol taş çatlasın 500 metre ileride.

Çok teşekkür ediyorum hepinizden aileme söyleyemedim kızarlar diye fikir verdiğiniz için sağ olun iyi akşamlar.

Devamında neler yaşadığını da anlatabilir misin daha sonra? (grupla konuştum, şöyle dedim onlar da böyle dedi vs.)

Bugün şans eseri koridorda karşılaştık bana şehir bizim kural bizim dedi ben de Türkiye'dir Galatasaray diyerek karşılık verdim sadece kahkaha attılar her karşılaştığımızda çok kötü bir ifadeye bürünüyorlar ben de gelellikle uzak durmayı tercih ediyorum şu anlık sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı