Şampuan tavsiyesi

Bilal3450

Hectopat
Bu yaz saçlarımı uzatmak istiyorum. Bunun içinde berberime gittim. Şampuan tavsiyesi istediğimde saçını yumuşak tutan bir şampuan kullan dedi. Birazcık araştırmanın sonucunda l'oréal Paris elseve 6 gayet uygun gibi duruyor. Bu şampuan iyi mi? Başka şampuan markaları önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Saçım uzunken bunları kullandıklarıma dayanarak Clear veya head and shoulders kullanabilirsiniz ancak kesinlikle ve kesinlikle uzun saç için Le Petit Marseillais ve gliss önermiyorum.

Bu yaz saçlarımı uzatmak istiyorum. Bunun içinde berberime gittim. Şampuan tavsiyesi istediğimde saçını yumuşak tutan bir şampuan kullan dedi. Birazcık araştırmanın sonucunda l'oréal Paris elseve 6 gayet uygun gibi duruyor. Bu şampuan iyi mi? Başka şampuan markaları önerebilir misiniz?

Head and Shoulders ipeksi dokunuş önerebilirim.

Ben herhangi bir şampuan kullanıp Head&Shoulders'ın kremini sürüyorum duşta, sonra duruluyorum pamuk gibi oluyor. Olay şampuanda değilse kremde alabilirsin.

Kremin tam adı ne?
1657011401091.png

Önceden bunu kullanmıştım.

1657011432661.png

Şuan bunu kullanıyorum, bana sorarsan üsttekinden daha memnun kalmıştım ancak kişiden kişiye değişir mi bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı