Samsun Galaxy M51 Alınır mı?

bybrown

Hectopat
Merhaba,

Telefon şu anda HB'de 3529 TL, 250 TL de hediye çeki veriyor. Almayı düşünüyorum ancak kafama takılan birkaç nokta var. İnternette kameranın pembe çektiğinden ve görüntülü konuşmalarda mikrofonun çalışmadığından bahsedilmiş. Bu konularda bilgisi olan var mı?

Merhaba,

Telefon şu anda HB'de 3529 TL, 250 TL de hediye çeki veriyor. Almayı düşünüyorum ancak kafama takılan birkaç nokta var. İnternette kameranın pembe çektiğinden ve görüntülü konuşmalarda mikrofonun çalışmadığından bahsedilmiş. Bu konularda bilgisi olan var mı?
Bende aynı soruyu kendime soruyorum bu ara. 250₺ indirim çeki ile çok mantıklı gözüküyor M51. İlk A71'e bakmıştım, onda da ekran sararma sorunu yaşayanlar var.
Alınabilir, kamera pembeleşmesi çoğu kullanıcıda ortaya çıkan bir sorun. Bunu göz önünde bulundurarak tercih edebilirsin.
Bu aralar telefonlara bakıyorum bende. Sanırsam sorunsuz telefon yok. A71 ile M51 arasındayım. A71 için sol alttan ekran sararması oluyor diyenler var. M51 için pembeleşme diyorlar.
Bu sorunları yaşayanlarının oranını bilmek lazım fakat onu da bilemiyoruz. Telefon almak kumar oynamak gibi gelmeye başladı. 😀

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı