Samsun'da Superonline nasıldır?

Poust

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. TurkNet'ten Superonline'nin 500 Mbps'lik internetine geçiş yapmak istiyorum ama 500 Mbps internet verir mi emin olamıyorum ve pingim TurkNet'tekine göre fazla olur mu veya dalgalanma olur mu diye şüphe ediyorum samsun ilk adımda veya atakumda Superonline kullanan var mı? Varsa da internet hızı ve ping durumu nasıl.

Merhaba. TurkNet'ten Superonline'nin 500 Mbps'lik internetine geçiş yapmak istiyorum ama 500 Mbps internet verir mi emin olamıyorum ve pingim TurkNet'tekine göre fazla olur mu veya dalgalanma olur mu diye şüphe ediyorum samsun ilk adımda veya atakumda Superonline kullanan var mı? Varsa da internet hızı ve ping durumu nasıl.
Hocam öncelikle selam, şuan Turknet kullanıyorum. Bundan önce bende superonline kullanıyordum. Yanlış hatırlamıyorsam aldığım paket 200 mbps verecek demişlerdi. (Altyapımı kontrol edip incelemelerine rağmen. 70 mbps falan alıyordum. Bu sadece bende değil. Samsun İlkadım altyapıları iyi değil.

1660322499606.png

Net alınır hocam 50 TL arttırabilirseniz bütçeyi 1000 alırsınız.

Ben alınmasında değilim alınır alınmasınada ben şu an 170 TL TurkNet'e ödüyorum ve 200 TL'ye 500 Mbps internet var ama bu verdiği hızı alır mıyım onu merak ediyorum ve pingde dalgalanma veya artış olur mu?

Ve Turkcell taahhütlü olduğu için kararsız kaldım.

Ben alınmasında değilim alınır alınmasınada ben şu an 170 TL TurkNet'e ödüyorum ve 200 TL'ye 500 Mbps internet var ama bu verdiği hızı alır mıyım onu merak ediyorum ve pingde dalgalanma veya artış olur mu?

Hocam maalesef bunu almadan öğrenemezsiniz. Sadece genelleme yapabiliriz burada sorun yaşayanda olacaktır yaşamayanda tesisat vb. o tür işler bunu etikiliyor.

Geri
Yukarı