Elektronik Samsung 1 TB 980 PRO 2290 TL!

KC3000 Mü 980 Pro mu alınmalı?
Birbirinin muadili, bende ikisi de mevcut ikisi de vaat ettiği performansı veriyor. Kalite bakımından farkı yok diyebilirim.
İndirim bitmiş sanırsam, en düşük 2700 TL gösteriyor.
Şuan amazon.de üzerinden satışı mevcut, +72 TL kargo bedeli var.
ben mi tam anlamadım ürün Almanya'dan gelecek gözüküyor, ithalat ücreti depozitosu dahil yazıyor. Sıkıntı yaşar mıyız böyle?
Sıkıntı yaşamazsınız, +72 TL kargo ücreti var. Türkiye gönderimi almak isterseniz:
https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-...4g-m-2-pci-express-4-0-fiyati,1639319475.html 'da aynı performansı verecektir.

Birbirinin muadili, bende ikisi de mevcut ikisi de vaat ettiği performansı veriyor. Kalite bakımından farkı yok diyebilirim.

Şuan amazon.de üzerinden satışı mevcut, +72 TL kargo bedeli var.

Sıkıntı yaşamazsınız, +72 TL kargo ücreti var. Türkiye gönderimi almak isterseniz:
Kingston 1 TB KC3000 SKC3000S/1024G M.2 PCI-Express 4.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 'da aynı performansı verecektir.
Teşekkür ederim hocam dün indirim biter ne olur ne olmaz diye sipariş verdim 8-16 Şubat arası teslimat gözüküyor. Şuan fiyat artmış 2700 TL civarı gözüküyor Samsung

Teşekkür ederim hocam dün indirim biter ne olur ne olmaz diye sipariş verdim 8-16 Şubat arası teslimat gözüküyor. Şuan fiyat artmış 2700 TL civarı gözüküyor Samsung
1 aydır falan ara ara 2200 fiyatına düşüyor çıkıyor, Türkiye ürünü veya Amazon yabancı ürünü oluyor karışık şekilde. Yani ben ilk düştüğünde almıştım, ihtiyacım da vardı açıkçası. Çok acil ihtiyacınız yoksa veya Türkiye ürünü takıntınız varsa bekleyin derdim. Gerçi Amazon.de'ye Amazon.com.tr'den daha çok güveniyorum. 😄

Bende de 980 Pro 500 GB vardı Windows SSD olarak kullanıyordum PCi 5.0 SSD'lerin geleceği yok bende bu haberiniz sayesinde 1 TB 980 Pro aldım, elinize sağlık. :)

1675160556965.png

1 aydır falan ara ara 2200 fiyatına düşüyor çıkıyor, Türkiye ürünü veya Amazon yabancı ürünü oluyor karışık şekilde. Yani ben ilk düştüğünde almıştım, ihtiyacım da vardı açıkçası. Çok acil ihtiyacınız yoksa veya Türkiye ürünü takıntınız varsa bekleyin derdim. Gerçi Amazon.de'ye Amazon.com.tr'den daha çok güveniyorum. 😄
valla hocam yeni takip etmeye başladım kafamdaki listeyi dün de indirim diye görünce ucuza mı aldım pahalıya mı aldım bilmeden daldım direkt :D

Sadece oyun amaçlı SSD bakıyorum okuma yazma çok önemli mı ?

M2 SSD'ler farkını Windows yüklerseniz görürsünüz, oyun için m2 SSD'ye ihtiyacınız yok hele ki 980 Pro'ya hiç yok. Oyunlar için sata SSD'ler yeterli tabi 1 TB 500 GB alırken M2 fiyatını kıyaslamak ve anakartınızda boş port sayısı da önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı