Elektronik Samsung 1 TB 980 PRO 2290 TL!

KC3000 Mü 980 Pro mu alınmalı?
Hangisi ucuzsa o. High-End seviyesinde ürünler zaten.

Bende de 980 Pro 500 GB vardı Windows SSD olarak kullanıyordum PCi 5.0 SSD'lerin geleceği yok bende bu haberiniz sayesinde 1 TB 980 Pro aldım, elinize sağlık. :)

Eki Görüntüle 1651715
Rica ederim, hayırlı günlerde kullanın 😄
Sadece oyun amaçlı SSD bakıyorum okuma yazma çok önemli mı ?
Oyun için çok fark yok diyorlar ama ben oyun için kullanıyorum, Windows'u 500GB XPG'ye kurdum o da çok hızlı açıyor yani 1-2 saniye önce açılsa bana fark etmez.
valla hocam yeni takip etmeye başladım kafamdaki listeyi dün de indirim diye görünce ucuza mı aldım pahalıya mı aldım bilmeden daldım direkt :D
Uyguna aldınız diyebilirim. Hayırlı olsun tekrardan. 🙂

Memnun musunuz hocam 980 Pro'dan? Ne zamandır kullanıyorsunuz? Ne kadar veri yazdınız SSD'ye.

Şuan sistemim kurulu değil sattım PC'yi sadece eksik 7950X 3D kaldı kurulumun yapınca testleri ve son durumunu paylaşabilirim.

Yaklaşık ilk çıktığından beri Windows SSD'si olarak çok aktif şekilde kullanıyorum hem depolama olarak hem render hem de arada oyun yüklediğimde oldu ve aynı zamanda içerik üreticiliği ve yayıncılık yapıyorum dolayısıyla çok memnun kaldım. 980 Pro'yu anakartında soğutmalı bir slota takmanızı şiddetle tavsiye ederim onun haricinde 980 Pro'ların kapasite seçimlerine göre performansları değişiyor o yüzden 250 GB olanı tavsiye etmem. 980 Pro'nun kullanımı tamamen windows boot yükleme amaçlı olmalı yoksa bir mantığı yok bu yüzden min. 500 GB alınabiliyorsa kesinlikle 1 TB alınmalı .

Ekran görüntüsü 2023-01-31 160719.png

Yeni konular

Geri
Yukarı