Samsung 128 GB M21 alınır mı?

ShadowsLover

Hectopat
Kek günü
Arkadaşlar yakın zamanda okullar açılmadan bir telefon almak istiyoruz. Bütçemiz 2000-2500 arası diyebilirim. Telefonu gündelik aktivite için kullanacağım. En fazla oynayacağım oyun "Brawl Stars" falan olur. Onun haricinde ders için ve iletişim için kullanacağım. Samsung modelleri daha cazip gelmişti. Sonra "Samsung M12" telefonu bütçemize güzel gözükmüştü.

Telefon: https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-m12-128-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBCV000006SC7U
Hafızasının 128 GB olması ve kamerasının bu bütçeye uygun olması güzel gibi. Ne düşünürsünüz alınır mı? Yoksa başka modellerden verebileceğiniz öneriler var mı?

Arkadaşlar yakın zamanda okullar açılmadan bir telefon almak istiyoruz. Bütçemiz 2000-2500 arası diyebilirim. Telefonu gündelik aktivite için kullanacağım. En fazla oynayacağım oyun "Brawl Stars" falan olur. Onun haricinde ders için ve iletişim için kullanacağım. Samsung modelleri daha cazip gelmişti. Sonra "Samsung M12" telefonu bütçemize güzel gözükmüştü.

Telefon: https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-m12-128-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBCV000006SC7U
Hafızasının 128 GB olması ve kamerasının bu bütçeye uygun olması güzel gibi. Ne düşünürsünüz alınır mı? Yoksa başka modellerden verebileceğiniz öneriler var mı?

Bu cihaz yerine Oppo A73 öneririm kamera haricinde daha iyi bir cihaz.

Tamamdır teşekkür ederim 2600 liraya sepete eklemiştik ayırmak için biraz araştırıp alabiliriz.
Ekran ve işlemci ve malzeme kalitesi diye bilmekteyim.
Ekran ve işlemci olarak daha iyi kesin olarak ama malzeme kalitesi olarak tam emin değilim.
Özür diliyorum fakat son olarak kamerası ne durumda ders için fotoğraf ya da video çekerken net gösterir mi etrafı?

Tamamdır teşekkür ederim 2600 liraya sepete eklemiştik ayırmak için biraz araştırıp alabiliriz.

Özür diliyorum fakat son olarak kamerası ne durumda ders için fotoğraf ya da video çekerken net gösterir mi etrafı?

Hocam tabiikide gösterir.
Sadece kamerası rakiplerinden geride kalıyor ama "çöp" denilecek bir kamera değil.

Samsung'un kendi ürettiği cihazlara bir sorunum yok lakin alacaksanız iyisinden seçmenizi öneririm. İleriki vakitlerde karalayan çok oluyor. Şayomi(Xiaomi) çok iyi bea deyip duruyor diyen insanlara tilt oluyorum.
Ama buna paranız yeterse bunu da önerebilirim. 3GB RAM 32 GB ROM versiyonunu bir yakınımda görmüştüm bayağı iyiydi.

Hocam o cihaz M12 ile neredeyse birebir aynı :D
Aradaki tek fark M12 modelinin ekranı 90Hz.

Teşekkürler arkadaşlar, biraz araştıracağız en uygun modelini alacağız hem benim için hem de annem için telefon bakıyoruz. Annem alışkanlıktan ötürü ''Samsung''a biraz daha iyi bakıyor. Benim için model çok farketmiyor :)

Yeni konular

Geri
Yukarı