SAMSUNG 24" CFG73 Hala Alınır mı ?

• Konuyu başlatan ION
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 1B

ION

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Daha önce eski bir va panel ve curved kullanan birisi olarak AOC 27G2 144 hz monitör aldım ancak hiç de memnun değilim açıkçası.
Samsung CFG73 24 inch modelini almak istiyorum. 2017 de çıkmış olmasına rağmen bu monitör sanırım hala en iyilerinden.
Ne düşünüyorsunuz ?

Daha önce eski bir va panel ve curved kullanan birisi olarak AOC 27G2 144 hz monitör aldım ancak hiç de memnun değilim açıkçası.
Samsung CFG73 24 inch modelini almak istiyorum. 2017 de çıkmış olmasına rağmen bu monitör sanırım hala en iyilerinden.
Ne düşünüyorsunuz ?

Curved ekranların renk parlaklığı göze fazla geldiği için adaptasyon sorunu yaşamanız gayet normaldir.

Yenilikçi olmak her zaman faydalıdır.

VA panele sahip en iyi modellerden biri. Elbette alınır. Ben şuan sepete koydum ve yeni bir sistem toplayacağım. Alacağım ilk model bu olacaktır. Çok incelemesini izledim ve bu modelde karar verdim. Düz 24 inç olanını satıp, üstüne para ekleyip kesinlikle bunu alacağım. Size tavsiye ederim.

Curved ekranların renk parlaklığı göze fazla geldiği için adaptasyon sorunu yaşamanız gayet normaldir.

Yenilikçi olmak her zaman faydalıdır.
Her şeyi geçtim o joystik olmayan kontrol butonlarını kullanmak eziyet resmen. Basamıyorum bile.

VA panele sahip en iyi modellerden biri. Elbette alınır. Ben şuan sepete koydum ve yeni bir sistem toplayacağım. Alacağım ilk model bu olacaktır. Çok incelemesini izledim ve bu modelde karar verdim. Düz 24 inç olanını satıp, üstüne para ekleyip kesinlikle bunu alacağım. Size tavsiye ederim.
Bende gözü kapalı alacaktım ancak, msi mag 241cr modeli kafamı karıştırdı. 1500R kavis fark yaratır mı acaba ?

Merhaba, ben de geçen ay aldım ürünü, 1 adet ölü piksel ve bir toz vardı panel değişimi yapılacak. Süreç boyunca kullandım ve monitörden yazıyorum mesajı, daha önce samsungun va panelini kullandım fakat sıradan 250cd parlaklık sunuyorlardı fakat cfg73 hem 350cd hemde quantum dot teknolojisiyle hala 24/144 kategorisinin yıldızıdır buna imzamı atabilirim. Asansör pivot ve sağ sola dönme açıları olsun, malzeme kalitesi olsun ve herşeyden önce samsung servisinin arkanızda olmasıyla beraber sanki tank almış gibi güvende hissettiriyor bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı