Samsung 24" CRG50 FHD 144Hz G-Sync Uyumu

1ezioauditore1

Decapat
Merhabalar,

Samsung24" CRG50 FHD 144Hz monitörünü almayı planlıyordum. Aşağıda paylaştığım görsel, nvidianın G-Sync uyumlu listesinde bulunan Samsung CRG5 modeli olarak gözüküyor.
1578563568765.png

Ancak sadece CRG50 modelini bulabildim. Tam kesin bilgi bulamadığım için buraya danışmak istedim. Display Port ile bağladığım sürece, " Samsung 23,5" LC24RG50FQMXUF Curved Gaming Monitör Fiyatı - Vatan Bilgisayar " bu monitörde G-Sync'i sıkıntısız kullanabilir miyim?

Ayrıca monitör ile alakalı genel düşüncelerinizi de paylaşabilirseniz sevinirim.

Burada technopat yapmış. Yani uyumlu. Ben de Samsung'un LC24FG73FQMXUF modelini kullanıyorum. Curve olması hoşuma gidiyor ayrıca VA panel seninki de ancak ekran teknolojileri farklı.
Kendi kullandığım monitörde tek hoşuma gitmeyen çerçevenin diğer modellere göre biraz daha kalın olması. Alacağınız ürün 4ms gecikmeye sahip çok önemli mi değil ancak o fiyatta AOC ve Acer'ın modellerini de göz önünde bulundurunuz. Forumda tavsiyeler mevcut.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı