Samsung 27" CJG54 monitörden, Acer ED270UP monitöre geçilir mi?

Şu an bu monitörün en ucuz sıfır fiyatı 2.229 TL siz düşünün gerçekten aklınız'dan geçen fiyata satabilecek misiniz?

Garantisi vardır ondan yana sorun yok kutusu'da muhakkak vardır. Herhangi bir sorunu olmadığından eminim en kötü senaryosu ile 1.750 TL'den aşağı bırakmayın şahsen ben bu fiyattan aşağı asla satmam kullanırım daha iyi olur.

Şu an bu monitörün en ucuz sıfır fiyatı 2.229 TL siz düşünün gerçekten aklınızdan geçen fiyata satabilecek misiniz?
Hocam hiçbir yerde stok yok ki.
Garantisi vardır ondan yana sorun yok kutusu'da muhakkak vardır. Herhangi bir sorunu olmadığından eminim en kötü senaryosu ile 1.750 TL'den aşağı bırakmayın şahsen ben bu fiyattan aşağı asla satmam kullanırım daha iyi olur.
Evet, Mediamarkt'tan almıştım. Aslında bugüne kadar satmak aklıma gelmedi ama arkadaşıma monitör bakarken bu Acer monitöre denk gelmem üzdü beni açıkçası. Görmesem hiç aklıma gelmeyecekti.

Hocam hiçbir yerde stok yok ki.

Evet, MediaMarkt'tan almıştım. Aslında bugüne kadar satmak aklıma gelmedi ama arkadaşıma monitör bakarken bu Acer monitöre denk gelmem üzdü beni açıkçası. Görmesem hiç aklıma gelmeyecekti.

Haklısın stokta yok ama herkeste bu monitörü aramıyor öyle değil mi :)

Geri
Yukarı