Samsung 27" Odyssey G7 vs MSI Optix MAG274QRF-QD

Kuvvetmira27

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu iki monitör arasında kaldım Samsung montiör gerçekten iyi fakat MSI'da Fast IPS özelliği var renk özelliği çok iyi duruyor amacım sadece oyun değil film izlemek gibi daha önce ASUS XG27wq modelini kullandım Samsung gibi VA bir paneldi ve ayrıca Curved ekranı vardı film izlerken sırıtıyordu sanki iki ekranda çok iyi Sizin'de tavsiyeniz ne olurdu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI 27" OPTIX MAG274QRF-QD bu model arasında kalmıştım kaviste çok ışık sızması ve ölü piksel çıkıyor dendi , bugün bir çok testten başarıyla geçti en iyi ıps ekrandan bile başarılı geldi siyah ekran özelliği vatan mağazasında arka arkaya açılan 3 monitörde sıkıntılı çıkmıştı talih hepsiburada'da yüzüme güldü
s8.gif
zamanında alamadık ssd li kampyanyayı.

IMG_20210126_190737.jpg
IMG_20210126_190638.jpg
IMG_20210126_190637.jpg

Arkadaşlar bu iki monitör arasında kaldım Samsung montiör gerçekten iyi fakat MSI'da Fast IPS özelliği var renk özelliği çok iyi duruyor amacım sadece oyun değil film izlemek gibi daha önce ASUS XG27wq modelini kullandım Samsung gibi VA bir paneldi ve ayrıca Curved ekranı vardı film izlerken sırıtıyordu sanki iki ekranda çok iyi Sizin'de tavsiyeniz ne olurdu acaba?
Amacın film dizi izlemekse keşke 2k almasay din bariz 1080p görüntüleri çamur gibi gösteriyor.

Ben MSI modelini aldım FPS oyunları da uzak.mesafese düşmanlar aşırı küçülüyor. Online oyunculara tavsiye etmem. Ama hikaye oyunları efsane gözüküyor. Lakin 1440p de 1080p film izlenmiyor bulanık gösteriyor haberiniz olsun.

Ben MSI modelini aldım FPS oyunları da uzak.mesafese düşmanlar aşırı küçülüyor. Online oyunculara tavsiye etmem. Ama hikaye oyunları efsane gözüküyor. Lakin 1440p de 1080p film izlenmiyor bulanık gösteriyor haberiniz olsun.
Senin monitörle kıyas yapmam mümkün değil ama filmlerde bılanıklık farketmedim ve online olarak bf4 oynarken baya sarıyor.
Ne yaptınız acaba aldınız mı cihaz?
Samsung 27'' olan modelini aldım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı