Çözüldü Samsung 300E fare sürekli sol tık basıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

velocityfifteen

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Eski bir Samsung 300E model dizüstü bilgisayarım var. Bilgisayar 8 kere sıfırlandı (formatlandı). 1 ay önce 9. formatı attım. Bilgisayar çok iyi değil, 1-2 GB RAM'e sahip. Emektar bir bilgisayar. Satıp yeni bir tane almayı düşünüyorum. Bilgisayar sıkıntısızca açılıyor ve kapanıyor. Anormal bir durum söz konusu değil. Bilgisayar açılıp masaüstüne geldiğimde, sistem imleçi götürdüğüm yere sol veya sağ tıklıyor. Can sıkıcı bir durum. İstediğiniz bilgileri verebilirim. Şimdiden teşekkürler.🙂

Çözüm
DriverPack ile denedim. Bir şey olmadı.
Çözüm bulamadıysanız ben bulamadım deyip gidebilirsiniz. Kimseyi zorlamıyorum.

Hocam sürücüyü kaldırın. Üreticinin kendi sitesinden indirin. Bu tarz sürücü yükleme programı kullanmayınız.

Estağfurullah hocam olur mu öyle şey? Yardım etmeye çalışıyorum size, zorla durmuyorum.
Merhaba. Eski bir Samsung 300e model dizüstü bilgisayarım var. Bilgisayar 8 kere sıfırlandı (formatlandı). 1 ay önce 9. formatı attım. Bilgisayar çok iyi değil, 1-2 GB RAM'e sahip. Emektar bir bilgisayar. Satıp yeni bir tane almayı düşünüyorum. Bilgisayar sıkıntısızca açılıyor ve kapanıyor. Anormal bir durum söz konusu değil. Bilgisayar açılıp masaüstüne geldiğimde, sistem imleçi götürdüğüm yere sol veya sağ tıklıyor. Can sıkıcı bir durum. İstediğiniz bilgileri verebilirim. Şimdiden teşekkürler.🙂

Hocam durumu neden bilgisayara bağlıyorsunuz? Sorunun farede olup olmadığından emin misiniz? Başka bir bilgisayar ile deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı