Samsung 500 GB 870 EVO ASUS TUF B450 ile kullanılır mı?

Destekler!

Ayrica arastirmayi ogrenin bir zahmet. Bunun icin konu acacagina ayni zaman dilimi icerisinde anakartinin destegi olup olmadigini arastirabilirdin.

Destekler!

Ayrica arastirmayi ogrenin bir zahmet. Bunun icin konu acacagina ayni zaman dilimi icerisinde anakartinin destegi olup olmadigini arastirabilirdin.
Dostum adam belki anlamıyor belki araştırmaya vakti yok. Madem insanlar soru soramayacak neden bu forum var herkes onun konusunu açmayın bunun konusunu açmayın araştırın der olmuş, madem soru sorulmayacak neden forum var o zaman. Burada amaç yer yer soru sormak yer yer eğlenmek değil mi?

Dostum adam belki anlamıyor belki araştırmaya vakti yok. Madem insanlar soru soramayacak neden bu forum var herkes onun konusunu açmayın bunun konusunu açmayın araştırın der olmuş, madem soru sorulmayacak neden forum var o zaman. Burada amaç yer yer soru sormak yer yer eğlenmek değil mi?
Forum "Islemci fani calismiyor" gibi sorular icindir. "Ayagimi nasil yikarim?" gibi arastirmasi 10 saniyelik sorular icin degil. Ayrica emin ol soruyu actigi surede 3 kez arastirmisti.

Konu açık Samsung 870 EVO almak istiyorum ama anakart destekler mi emin değilim.
Destekliyor bu arada.
Forum "Islemci fani calismiyor" gibi sorular icindir. "Ayagimi nasil yikarim?" gibi arastirmasi 10 saniyelik sorular icin degil. Ayrica emin ol soruyu actigi surede 3 kez arastirmisti.
İsteyen istediğini sorar, forumda soru açmanın öyle bir alt limiti mi varmış, işlemci fanı çalışmıyor diye sorabilirsin ama ssd anakartımla uyumlu mu diye soramazsın :D ilk defa senden duyuyorum bu kuralı.

Cevap bulamayınca anlıyorum iyi günler daha fazla tartışmanın lüzumu yok bir yere varamayacağız anlaşılan.
Ornekleme yaptigimi anlamadin. Sonra gelip "covop bolomoyonco onloyorum oyo gonlor" gibi laflar kuruyorsun. Vallahi sizin gibilerle her hafta karsilasiyorum. Alistim artik.

Guzel ulkemin guzel insanlariyla siradan bir gun! 😃👍

Destekler!

Ben pek anlıyorum ama insanların fikrini ve tecrübelerini soruyorum ki emin olayım çünkü para kolay kazanılmıyor harcarken için yanıyor o yüzden burada sorup emin oluyorum buradaki insanlarda sağ olsunlar hep yardım ettiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı