Samsung 50Q60b vs. UE55AU7000

quarest

Hectopat
12000TL civarında televizyon aramaktayım, marka benim için önemli değil öneri yapacaklar için şimdiden söyleyeyim, biraz araştırdım ve bu 2 TV arasında kaldım. Sizce QLED geçmeye değer mi? Bu fiyata daha iyi seçenekler mevcut mu? Televizyonu ailem kullanacak dizi film için, oyun oynanmayacak.

Tabii ki beklerim, nasıl isterseniz.
Merhaba, yaklaşık 3 saattir deneyimliyorum çok memnun kaldım. Kanal geçişleri, menü geçişleri, uygulamalar arası geçiş ve TV kapanma açılma hızı gerçekten çok tatmin edici. Görüntü kalitesi, parlaklık ayarları ve renkleri de çok güzel. Kumandası type-c ile şarj oluyor ama kumandanın arkasında güneş paneli mevcut kendini şarj edebiliyormuş. Ben gayet memnun kaldım şimdilik. Merak ettiğin bir şey olursa cevaplayabilirim.

Merhaba, yaklaşık 3 saattir deneyimliyorum çok memnun kaldım. Kanal geçişleri, menü geçişleri, uygulamalar arası geçiş ve TV kapanma açılma hızı gerçekten çok tatmin edici. Görüntü kalitesi, parlaklık ayarları ve renkleri de çok güzel. Kumandası Type-C ile şarj oluyor ama kumandanın arkasında güneş paneli mevcut kendini şarj edebiliyormuş. Ben gayet memnun kaldım şimdilik. Merak ettiğin bir şey olursa cevaplayabilirim.

Çok teşekkür ederim, yazılımı Android olmadığı için Play Store yok, o yüzden şöyle bir soru soracağım, günlük hayatta dizi film izlemek için kullandığımız uygulamalarda (Netflix-Disney gibi) bir sorun yaşıyor musunuz? Eksik uygulama var mı ya da Play Store gibi bir platform.

Çok teşekkür ederim, yazılımı Android olmadığı için Play Store yok, o yüzden şöyle bir soru soracağım, günlük hayatta dizi film izlemek için kullandığımız uygulamalarda (Netflix-Disney gibi) bir sorun yaşıyor musunuz? Eksik uygulama var mı ya da Play Store gibi bir platform.
Disney, Amazon, Netflix, Exxen hepsine giriş yaptım problem yok. Hatta SMB protokolü kullanıyorum bir diskte, torrent filmler vs onun içinde duruyor televizyon onu bile gördü, usb kullanmadan paylaşılan dosyadaki filmleri dizileri de izleyebiliyorum.

Disney, Amazon, Netflix, Exxen hepsine giriş yaptım problem yok. Hatta smb protokolü kullanıyorum bir diskte, Torrent filmler vs onun içinde duruyor televizyon onu bile gördü, USB kullanmadan paylaşılan dosyadaki filmleri dizileri de izleyebiliyorum.

Çok teşekkür ederim hocam, o zaman alacağım televizyonu.

@V ı r t u e hocam iyi akşamlar, televizyonu yarın kurmaya gelecekler ancak ben televizyonu çıkarmadan sadece kutunun bantlı bir kısmını açtım yırtmadan içine bakıp kontrol etmek için hatta getiren arkadaş söyledi, garantiden çıkar mı? Televizyonu çıkarmadım kutudan sadece kontrol amaçlı bantlı bir kısmını çıkarıp içine baktım.

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim hocam, o zaman alacağım televizyonu.

@V ı r t u e hocam iyi akşamlar, televizyonu yarın kurmaya gelecekler ancak ben televizyonu çıkarmadan sadece kutunun bantlı bir kısmını açtım yırtmadan içine bakıp kontrol etmek için hatta getiren arkadaş söyledi, garantiden çıkar mı? Televizyonu çıkarmadım kutudan sadece kontrol amaçlı bantlı bir kısmını çıkarıp içine baktım.
İyi akşamlar, normalde kutuyu açmaman lazım ama servis elemanlarına söylersin problem edeceklerini sanmam. Garantiden çıkartmazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı