Samsung 50TU8500 Smart TV Nasıldır?

Serpenos

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522193036
Selamlar. Televizyon arayışındayım. Birkaç bayii gezdim 5300TL'ye bu cihazı buldum daha iyi bir seçenek var mı? yoksa önerir misiniz? Televizyon kanalları dışında çok aktif kullanımı olmayacak ama arada bir Netflix, Youtube gibi platformlardan mahrum kalmamak önemli.

Peki bir şey ifade ediyor mu hocam?
Ek olarak Dual LED var sanırım olayı nedir biliyor musunuz?

Buradan bakabilirsiniz. İlk bakışta aslında pek bir farkları yok gibi gözüküyor. Sadece akıllı etkileşim, ses ile kontrol gibi özellikler var 50TU8500'de. Bir de USB ve HDMI giriş sayısı fazla. Neredeyse aynı yani. Ama Curved TV isterseniz de bunu önerebilirim.

Bu da 50TU7000'in 5" fazla ve Curved hali diyebiliriz. Tek sıkıntısı 2019 üretimi olması. O da sıkıntı olmazsa size sorun yok.
Ek olarak Dual LED var sanırım olayı nedir biliyor musunuz?

Hocam duymuştum bunu nasıl çalışıyor bilmiyorum pek ama Dual LED Samsung'un panel türü gibi bir şey.

Buradan bakabilirsiniz. İlk bakışta aslında pek bir farkları yok gibi gözüküyor. Sadece akıllı etkileşim, ses ile kontrol gibi özellikler var 50TU8500'de. Bir de USB ve HDMI giriş sayısı fazla. Neredeyse aynı yani. Ama Curved TV isterseniz de bunu önerebilirim.

Bu da 50TU7000'in 5" fazla ve Curved hali diyebiliriz. Tek sıkıntısı 2019 üretimi olması. O da sıkıntı olmazsa size sorun yok.

Hocam duymuştum bunu nasıl çalışıyor bilmiyorum pek ama Dual LED Samsung'un panel türü gibi bir şey.
Bilemedim şimdi o kadar çok seçenek var ki çok benzer fiyatlara. Curved aradığım veya aramadığım bir özellik değil aslında değişiklik iyidir.

Geri
Yukarı