Samsung 850 Evo SSD düşük kopyalama hızı sorunu

bipac24

Hectopat
Arkadaşlar sistemimde Samsung 850 EVO 250 GB SSD var sistem bu diske kurulu başka bir disk kullanmıyorum. Bilgisayardan başka bir harici diske dosya kopyalama yapmak istiyorum ancak kopyalama hızı çok düşük 34 MB'yi görüyor en fazla, SSD'nin hızı 560/520 okuma yazma hızı var ama bu hızı alıyorum. Az önce Sata girişini değiştirdim Sata 1'deydi Sata 3 taktım yine aynı hız yardımcı olur musunuz ne yapmam gerekiyor? Anakartım: MSI B350 TOMAHAWK.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Merhabalar benim de 850 evo var, kopyalama yazma konusunda bir problem yaşıyorum, inişli çıkışlı triplerle bitiyor kopyalama.

İade için nasıl bir yol izlemem gerek, bu SSD'ler çok nazlı cihazlar, bir tane daha kullanmıştım o da benzer sorunlar çıkarmıştı, daha da SSD almam, sağlam bir HDD ile yola devam ederim.

Yardımcı olabileceğiniz bir konu olursa lütfen buraya yazıverin, selametle kalın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı