Samsung 860 EVO 250 GB değerler normal mi?

Notebook kullanıyorum. Ram'i 12 GB yapsam sizce düşük kalır mı ? ona göre 16 veya 8 GB Ram takviyesi yapmak istiyorum.
Rapid mod için RAM artıracaksanız artırmayın. Rapid mod; render işi yaparken açılabilir, RAR'dan dosya çıkarırken açılabilir, yüksek hızlı NVMe SSD ile dosya transferi yapılırken açılabilir ve eğer varsa aklıma gelmeyen birkaç iş için daha açılabilir. Bahsettiğim işler bitince de kapatılmalıdır. Browserda gezinti yaparken, oyun oynarken 3000-4000 MB/s. hızların, 500 MB/s. ile aralarında hissedilebilecek bir farkı yoktur.

Rapid mod için RAM artıracaksanız artırmayın. Rapid mod; render işi yaparken açılabilir, RAR'dan dosya çıkarırken açılabilir, yüksek hızlı NVMe SSD ile dosya transferi yapılırken açılabilir ve eğer varsa aklıma gelmeyen birkaç iş için daha açılabilir. Bahsettiğim işler bitince de kapatılmalıdır. Browserda gezinti yaparken, oyun oynarken 3000-4000 MB/s. hızların, 500 MB/s. ile aralarında hissedilebilecek bir farkı yoktur.
Açıklayıcı bir anlatım olmuş teşekkür ederim. Dediğiniz gibi kullanacağım.

RAPID Mode'un teorik olarak işe yarıyor gibi gözüktüğünü, fakat pratikte yaramadığını düşünüyorum. Örneğin, dosya transferi yaparken bir şey değişmiyor. Aynı SATA hızları alınıyor.

Herkese merhaba, kısa bir süre önce Samsung 860 EVO 256 GB SATA SSD aldım, temiz bir UEFI kurulum ile bilgisayarıma kurdum. Driverlarımı güncelledim gerekli ayarlamaları yaptım. Ulaştığım değerler normal mi? Fazla anlamıyorum fakat değerler biraz anormal geldi. Sizce normal mi?

Dostum yüksek ihtimal bir hatadan ibaret. Bu değerlere ulaşması imkansız gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı