Samsung 860 EVO 500 GB SSD alınır mı?

Fiyatı uygun mu? Sen karar vereceksin uygun olup olmadığına. Alacak parana varsa alabilirsin, gayet kaliteli ürün, 250 GB olan modelini kullandım gayet sağlamdı.

Kesinlikle alınır. Ancak eğer 250gb alacaksanız bilgisayarınız için ve 230gb ını dolduracaksanız samsung performansından çok kayıp yaşarsınız. SSD'ler tam doluluğa yaklaştığında sıkıntılar çoğalıyor. Onun için üstüne az bir para daha koyup şu tarz farklı marka ama yine de güvenilir(james donkey benzerlerinden uzak durun) ssd'lerden alabilirsiniz diye düşünüyorum. en azındana performans kaybı yaşamazsınız doluluğa ulaşmayarak. Markanın yorumları genelde iyi ama forumdan da bilgisi olan varsa verirse güzel olur.

Kesinlikle alınır. Ancak eğer 250gb alacaksanız bilgisayarınız için ve 230gb ını dolduracaksanız samsung performansından çok kayıp yaşarsınız. SSD'ler tam doluluğa yaklaştığında sıkıntılar çoğalıyor. Onun için üstüne az bir para daha koyup şu tarz farklı marka ama yine de güvenilir(james donkey benzerlerinden uzak durun) ssd'lerden alabilirsiniz diye düşünüyorum. en azındana performans kaybı yaşamazsınız doluluğa ulaşmayarak. Markanın yorumları genelde iyi ama forumdan da bilgisi olan varsa verirse güzel olur.
20 30gb boş bırakılırsa hız düşmesi yaşanmaz.

20 30gb boş bırakılırsa hız düşmesi yaşanmaz.
Zaten 240'ların içinde 220GB yer oluyor, 30 GB bırakayım diyince 190GB alan kalıyor. Yani sadece ofis kullanımı içinse fazla fazla yeter ama oyunların 70 gb sırf cs go apex kurulsa bile sıkıntı yaşanacak bir depolama. Kişi kendi depolama gereksinimini bilerek tercih yapmalı, 240'ı doldurmaya yakınsa üst depolama orta kalite seçmeli. Bundan bahsetmiştim.

Geri
Yukarı