Samsung 860 EVO düşük yazma hızı

RotasızBey

Hectopat
Yer
BesDokuz
Daha fazla  
İyi günler Technopat ailesi. Uzun süreden sonra YouTube'a başlamayı düşündüm ve video düzenlemeye giriştim her şey buraya kadar okey güzel editler bitti. Video kaydedilirken SSD'nin yazma hızı maksimum 12 MB gördü ve bu durum beni hayal kırıklığına uğrattı. Diskimin sağlık sorunu yok Samsung magican yazılımı ile tarattım fakat sorun nereden kaynaklanıyor bilemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.
Sistemim:
Ryzen 5 3600.
ASUS TUF X570 PLUS
16 GB 3000 MHz RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler Technopat ailesi. Uzun süreden sonra YouTube'a başlamayı düşündüm ve video düzenlemeye giriştim her şey buraya kadar okey güzel editler bitti. Video kaydedilirken SSD'nin yazma hızı maksimum 12 MB gördü ve bu durum beni hayal kırıklığına uğrattı. Diskimin sağlık sorunu yok Samsung magican yazılımı ile tarattım fakat sorun nereden kaynaklanıyor bilemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.
Sistemim:
Ryzen 5 3600.
ASUS TUF X570 PLUS
16 GB 3000 MHz RAM.
Crystal Diskmark test yapabilir misiniz? Ben de kullanıyorum ve 500MB altını görmedim.

Sistemim:
Ryzen 5 3600.
ASUS TUF X570 PLUS
16 GB 3000 MHz RAM.
Video kodlanırken işlemci ve ekran kartı gücü de kullanır, her şey SSD'ye yüklenmez. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı